نوشته شده توسط : علی پور


در حالتی که در گوگل سرچ فرمائید برنامه نویسی چه است‌ ، با دنیایی از مقالاتی مواجه می شوید که برنامه نویسی را بسیار پیچیده و مشقت بار معرفی کرده‌اند. گهگاه قرائت این مقاله‌ها پیچیده، اشخاص تازه کار را میترساند و هیچ زمان نمیتوانند به سمت یادگیری برنامه نویسی بیایند. چون می پندارند که برنامه نویسی یک دانش بسیار پیچیده میباشد و برای یادگیری آن تنها بایستی نخبه بود ! درین نوشته‌ی‌علمی و پوشه ویدئویی، می خواهیم درباره ی برنامه نویسی حرف کنیم و به سوال برنامه نویسی چه میباشد ، به گویش معمولی و کاربردی جواب دهیم.

 طراحی سایت در مشهد

برنامه نویسی چه میباشد
در صورتی‌که در‌پی یک جواب خیلی بی آلایش البته کاربردی برای سوال برنامه نویسی چه میباشد میباشید، فیلم ذیل را ملاحظه کنید.


دانلود این فیلم آموزشی با حجم ۴۵ مگ

فرض فرمائید می خواهید با “محمد” به استخر بروید
فرض فرمائید که می‌خواهید با یکی دوستانتان به استخر بروید، با وی تماس می گیرید و درخواست‌تان را مطرح می کنید. در‌حالتی که شما و دوست‌تان هردو فارسی گویش باشید، به گویش فارسی باهم کلام می کنید.

در واقع گویش فارسی، پل ارتباطی دربین شما و دوست‌تان میباشد و سبب ساز می‌شود که شما بتوانید با هم رابطه و تعامل داشته باشید.

در صورتی به کشورهای دیگر بروید، این لهجه تعامل دربین آدم‌ها می‌تواند مختلف باشد:

در دبی، لهجه تعامل فی مابین اشخاص جامعه لهجه عربی است
در امریکا، لهجه تعامل انگلیسی است
و در المان، بشر ها از روش لهجه آلمانی با هم رابطه برقرار می‌کنند.
در‌صورتی‌که بخواهیم معمولی بگوییم، لهجه ها به ما امداد می‌کنند که با هم رابطه و تعامل داشته باشیم. و هر جامعه‌ای گویش مختص خودش را برای رابطه میان مردمانش داراست که با به کار گیری از آن گویش، با یکدیگر تعامل می نمایند.

 

برنامه نویسی چه می‌باشد : لهجه تعامل میان آدم و ماشین
با دقت به پیشگفتار‌ی بالا، تصور کنید که می خواهیم با یک ماشین (machine) رابطه برقرار کنیم و از آن درخواستی داشته باشیم. مثلا می خواهیم به دستگاه عابربانک (ATM) بگوییم که زمانی استفاده کننده کارت بانکی خودش را وارد دستگاه کرد و سر عبورش درست بود، قابلیت برداشت پول به وی داده شود.

نوشته‌ی‌علمی‌ی دارای ربط: چرا و به چه شکل به هر چیزی روءیت کرد برنامه نویسی داشته باشیم؟
آیا می توانیم همان طور که با دوست‌مان به گویش فارسی کلام می کنیم، با دستگاه عابربانک (و یا این که هر ماشین دیگری) نیز به گویش فارسی سخن کنیم؟ طبیعتا نه.

همانگونه که برای تعامل با یک شخص انلگیسی یا این که المانی لهجه، بایستی به لهجه مختص آنان سخن کنیم، برای تعامل با ماشین ها هم می بایست به گویش مختص آنها کلام کنیم.

هر ماشین، سیستم و… لهجه یگانه خودش را دارااست. ممکن میباشد یکی‌از به لهجه PHP بتواند حرف نماید، یکی‌از به لهجه JAVA و دیگری به لهجه C. ما می بایست با به عبارتی زبانی که آن ماشین به آن مسلط میباشد کلام کنیم.

ما از هر ماشین، مثل کامپیوتر، موبایل و… انتظار داریم که کارهایی برای ما انجام دهد. در واقع دستوری به آنان می‌دهیم (برای مثال کلیک می کنیم) و در مقابل از آنان انتظار یک عکس العمل داریم. از روش برنامه نویسی می‌توانیم اوامر‌مان را به ماشین ها بفهمانیم!

 

به گویش بی آلایش‌خیس، در حالتی که بخواهیم با یک ماشین (مثل کامپیوتر، سرور، گوشی و…) رابطه برقرار کنیم، بایستی گروه دستوراتی را از روش لهجه های برنامه نویسی برای آن ها معلوم کنیم. و این موسسه امرها را به آن ها بدهیم تا اجرا نمایند و فیض را به ما نشان دهند.

 

 

 

قابل انعطاف افزارها و اپلکیشن‌ها
ممکن میباشد بپرسید که قابل انعطاف افزارها و نرم افزار ها چیستند و چه کاربردی دارا هستند؟ سوال بسیار خیر و خوبی میباشد.

همان طور که گفتیم، برای اینکه بخواهیم یک ماشین کارهایی برای ما انجام دهد، می بایست به آن ماشین دستوراتی بدهیم. و گفتیم که‌این اوامر را از روش گروه کدها به آن ماشین می‌دهیم.

و مجددا گفتیم که هر ماشینی به گویش یگانه خودش کلام مینماید، همان گونه که هر جامعه‌ای گویش یگانه خودش را دارااست.

ما هنگامی گروه دستوراتی را برای یک ماشین مینویسیم، معمولا آن‌را در قالب یک نرم افزار یا این که اپلیکیشن (یا این که …) در میاوریم و نثار آن ماشین می کنیم!:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 6
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 6 آبان 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


همانطور که بارها و بارها درین سایت به شما مخاطبین عزیز گفته شد طراحی وب سایت بسیار بالاتر از پباده سازی یکسری کاغذ اینترنت با یک قالب گرافیکی خوشگل میباشد. طراحی سایت کمپانی ما می بایست بگونه ای باشد که تحت عنوان یکی‌از مطرح ترین ابزار برای واحد فروش و بازرگانی سازمان ما کار کند. برای دستیابی به‌این مهم بایستی استانداردهای مختلفی در پباده سازی صفحه های اینترنت به وسیله کمپانی طراح نظر گردد. بعنوان نمونه پباده سازی بر طبق استانداردهای موتورهای جستجوگر یک کدام از مهم‌ترین موردها به حساب آورده می شود.

طراحی سایت در مشهد
آنچه در اینجا به آن می‌پردازیم این میباشد که چه طور شرکتی که میخواهیم ساخت سایت کمپانی و یا این که سازمان خویش را به آن بسپاریم را تعیین کنیم. به بعضی از این شاخصه ها در تحت اشاره شده‌است:

• درصد بالای رضایت مشتریان آن کمپانی (به دلیل آنکه ساخت سایت فرآیندی درازمدت و همپا با سرویس ها پشتیبانی میباشد. چهت نیل به‌این مهم کافی میباشد که از مشتریان آن‌ها تحقیق بعمل آورید.)
• اطمینان از کیفیت بالای شغل های قبل آن کمپانی (در جلسات حضوری با کارشناسان این مجموعه و دیدن مثال شغل های آن تا حدود بسیار متعددی این گزینه قابل لمس میباشد.)
• اطمینان از اینکه دقیقاً چه کاری و یا این که کارهایی را در راستای سرویس ها ساخت سایت برای شما انجام میدهند.
• اطمینان از داشتن مجموعه های تخصصی متفاوت درباره با بعد ها متعدد طراحی وب
• ارتباط ها همگانی بالای اشخاص آن کمپانی در کوتاه بازه و بلند مقطع:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 6
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 4 آبان 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


یادگرفتن ساخت وب سایت

از امروز بخش جدیدی را برای شما دوستان خوب در حیث گرفته ایم. این بخش مشتمل بر فراگیری قدم به قدم یادگرفتن طراحی وب هست که همت می‌گردد هر هفته نوشته‌ی علمی ای دراین مورد به شما دوستان ارائه نماییم. در او‌لین نصیب از این محرمانه آموزشها با ما باشید.

این زمان آموزسی مبتنی بر کتاب Build Your Own Website The Right Way Using HTML & CSS از انتشارات Sitepoint میباشد.

طراحی سایت در مشهد

چه افرادی می بایست این کتاب را بخوانند؟

این کتاب برای اشخاصی موثر میباشد که از فراگیری ساخت سایت اطلاعی ندارند و میخواهند نو به عده طراحان وب سایت ملحق شوند پس قطعا از معمولی ترین نکات آغاز میشود .
این کتاب شما‌را با HTML و CSS آشنا مینماید و رویکرد را برای ایجاد یک وبسایت استاندارد به شما نشان می‌دهد. ذکر این نکته لازم میباشد که ترجمه خط به خط کتاب ارائه نمیشود و چیزی که تحت عنوان برداشت فردی اینجانب یک طراح تارنما (بهزاد علی بیگی) از کتاب می‌باشد در قالب مقاله‌ها یادگرفتن ساخت وب سایت برای شما بیان خواهد شد.
تلاش میکنم در هر نوشته‌ی علمی حداکثر یک فصل از کتاب را یادگرفتن دهم و صد رد صد با بازخوردی که از خواننده گان خواهم گرفت کیفیت فعالیت و هم چنین وسعت عمل را ارتقا خواهم بخشید.

فصل اولیه:
Setting up Shop
این فصل در واقع مهیا کردن کامپیوتر برای عمل، گذشته از زدن اولی طرح شماست.
قبلی از این که وبسایت خودتان را بسازید، باید کامپیوتر خویش را برای عمل فراهم نمائید که دربرگیرنده برنامه هایی میباشد که یا این که در سیستم شما جان دار می‌باشد و یا بایستی آن‌ها‌را نصب کنید.
برنامه های متعددی در بازار جان دار میباشد اما در صدر از برنامه های مجانی و قابل دسترس به کارگیری می‌کنیم.
وسایل و برنامه های اصلی که شما نیاز دارید:

1- وسیلۀ ابتدایی برای دستکاری فولدر های متنی که در واقع کاغذ اینترنت شمارا در بر می گیرد
2- یک مرورگر (web browser) برای دیدن صفحه های اینترنت در آن
3- ارسال کردن کاغذ سایت به اطراف وب با به کار گیری از ftp client

زیرا اکثر یوزرها ما درایران از ویندوز به کار گیری میکنند پس ابزارهای جانور در ویندوز را باز‌بینی خوا هیم کرد.

ابزارهای اول در ویندوز برای فراگیری طراحی سایت:

1- ادیت کردن متن : برای ادیت کردن متن در ویندوز میتوانید از Notepad به کارگیری فرمایید. این متن، به عبارتی صفحۀ اینترنت میباشد .
برای دسترسی به‌این برنامه در اطراف ویندوز مسیر ذیل را طی فرمایید::: بازدید از این مطلب : 7
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 2 آبان 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


نکات مهم در طراحی یک وب سایت پیروز
یک شرکت ساخت سایت موفق، باید با ارائه خدمات مناسب در کنار مشتریان خود باشد. در بازار رقابتی شرایط کنونی، انتخاب شرکت ساخت سایت مناسب از اهمیت به سزایی برخوردار است. در طراحی یک تارنما نکات ریز و با اهمیتی وجود دارد که دقت بدین موردها شما‌را در زمره اولین ها قرار خواهد داد:

طراحی سایت در مشهد

فرآیند طراحی وب
گرافیک سایت
یکی از امتیازات مهم و اساسی در سایت، گرافیک آن می باشد. هر چندین که برنامه نویسی و کد نویسی وب سایت نیز مهم می باشد ولی گرافیک سایت خوب یا بد بودن وب سایت شما را تعیین مینماید. گرافیک وب، نحوه دکوراسیون رنگ ها، موادتشکیل دهنده، نمایش تصاویر، نوع و سایز خودکار را شامل می شود.

بهره گیری از نرم افزار های مناسب و آپ تو دیت
نرم افزارهای متنوعی در سوی ایجاد صفحه های وب موجود هست. با دقت به دانش شرکت طراحی وبسایت، می توان از این نرم افزارها نهایت استفاده را نمود.

پشتیبانی وبسایت
شرکت های ساخت وب سایت ایده آل باید در همگی مورد ها فوق خدمات مورد نظر مشتری را ارائه دهد.

شرکت پایدار سامانه متناسب با بودجه شما طراحی سایت شما‌را با حامی یک پروپوزال جامع رایگان گذشته از آغاز عمل انجام می‌دهد. وب سایتهایی از قبیل:

طراحی انواع تارنما شرکتی / طراحی فروشگاه اینترنتی و ساخت سایت های منحصربه‌فرد برای مشاغل و کسب و کارهای متفاوت در شرکت پایدار سامانه انجام می‌شود.

جهت در یافت پروپوزال رایگان بر پیوند ” توصیه طراحی وب ” کلیک فرمایید و از ما هدیه دریافت کنید.

ویژگی های طراحی وب سایت خوب و حرفه ای چه می‌باشد؟
رعایت اصول حکم دهنده بر طراحی از سوی شرکت طراحی وب سایت، لازم و ضروری می باشد. در ابتدا بایستی هدف از ساخت وبسایت و کاربرد آن تعیین شود، بعد اقدام به طراحی تارنما نمود. منابع گوناگون موارد زیادی را برای طراحی وب سایت حرفه ای و خوب مطرح نموده اند که در زیر به آن‌ها اشاره ای میکنیم.

اطلاعات مهم خدمات یا جنس ارائه شده در قسمت مهم وب نمایش داده شود.
هنگامی مشتری به مراد یافتن هدف خود وارد تارنما می شود، خدمات و متاع اصلی را دنبال می نماید. به این ترتیب باید اطلاعات مهم در قسمت اصلی وبسایت نمایش داده شود. برای مثال در یک تارنما فروش اسباب و اثاث خانگی، کاربر درپی انواع محصول، تنوع محصولات و … است. آشفتگی بیش از حد و اطلاعات غیر ضروری سبب ساز سردرگمی مشتری شده و کیفیت کار زیر می‌آید.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 12
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 1 آبان 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


اشخاص متعددی می باشند که تجارت های گوناگونی را رئیس می‌نمایند ، رئیس کمپانی می‌باشند، سرویس ها قابل ارائه دارا‌هستند، جنس و …. البته شاید کمتر از نیمی از این متخصصان که در حوزه های گوناگون دارنده سخنی برای بیان کردن میباشند دارنده یک وبسایت می باشند. بخش اعظمی از این صاحبان شغل ها دیدی از تاثیر داشتن یک سایت برای تجارت خویش ندارد. بخش اعظمی از آن ها با فرض بر اینکه داشتن یک تارنما مستلزم اشخاص بسیار کارشناس می باشد در‌پی آن نیستند و بخش اعظمی اشخاص نیز نیازی به‌این نمی بینند که وبسایت داشته باشند.

طراحی سایت در مشهد

ولی درین در بین صاحبان شغل ها متعددی هم میباشند که درین بینش می‌باشند که با وجود کسب و فعالیت مطلوب و رونقی که در تجارت خویش دارا هستند، دیگر نیازی به سایت ندارد! و یا این که به العکس، میباشند کسانی که با وجود داشتند رشته و صنعت مطلوب مدام به شما این جواب را خواهند اعطا کرد: کسب و فعالیت عبد در دنیای حقیقی هم رونقی ندارد هم اکنون برای این کسب و عمل معدود رونق دیگر چه نیازی به سایت دارم؟!

در گام اولیه شما بایستی افکارهایی که از پیشین برای نداشتند سایت در راز میپرواندید را کنار بگذارید و به دنبال این نوشته ی علمی با ما همپا باشید.

در مقاله ها قبل نیز مزیت های داشتن یک سایت باز‌بینی شده‌است، اما در‌این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم اندکی بیش تر به شرح مورد ها نقل شده بپردازیم تا شمارا کمک کنیم برای داشتن یک تارنما مطلوب با تجارت شما.

عبد تحت عنوان مولف این نوشته‌علمی، در آغاز مخاطبم را صاحبان کسب و کاری قرار می ‌دهم که رونق فعالیت آن‌ها در دنیای تجارت سنتی بسیار عالی است.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 9
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 مهر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


چرا ساخت سایت ریسپانسیو (responsive) بسیار مهم میباشد؟
ساخت سایت ریسپانسیو (responsive) اکنون “بودجه بزرگی” در طراحی سایت میباشد. ولی در صورتی‌که شما یک طراح نیستید، ممکن میباشد شگفت زده گردید که مضمون‌ این عبارت چه میباشد. شما همینطور ممکن میباشد مطمئن نباشید که آیا وبسایت کسب و فعالیت بایستی طرح وبسایت ریسپانسیو را اجرا نماید یا این که نه، به خصوص در حالتی‌که این معنی را شعور نکرده باشید.

طراحی سایت در مشهد

ساخت سایت ریسپانسیو(واکنشگرا) قادر است به شما در حل بخش اعظمی از خطاها اینترنت سایتتان یاری دهد. وبسایت شمارا mobile-friendly نماید، طرز اکران وبسایت را بر روی دستگاه های با برگه اکران پهناور و کوچک بهبود بخشد و بازه زمانی وقتی که بازدید کننده برای بازدید تارنما شما می‌گذارند را ارتقاء دهد. همینطور می‌تواند به شما در درجه بندی سایتتان در موتورهای کاوش یاری دهد.

برای کسب داده ها طولانی تر در زمینه‌ی اینکه چرا ساخت سایت ریسپانسیو برای تارنما کمپانی شما بسیار مهم میباشد، ادامه متن را مطالعه فرمایید و همینطور جوانب مثبت و منفی طراحی وب سایت ریسپانسیو را که گذشته از سپرده گذاری در یک پباده سازی دوباره می بایست بدانید را بخوانید.

 

طراحی وب ریسپانسیو چه می باشد؟
نخستین اینکه، در اینجا یک توضیح سریع از طراحی وب سایت ریسپانسیو یا این که واکنشگرا و روش کارکرد آن بیان می‌کنیم. اصولاً طراحی وب سایت ریسپانسیو یک پروسه طراحی وب میباشد و منجر می‌گردد تا به صورت اتومات صفحه های اینترنت و محتوا و موادسازنده آن متناسب با اندازه گونه های ورقه اکران مقیاس پذیر شود و به نیکی اکران داده شود. طراحی وب ریسپانسیو بازدارنده این می‌شود که تصاویر، بزرگتر از پهنا برگه اکران باشند و از انجام عمل مازاد برای قرائت مطالب در دستگاه های گوشی بوسیله بازدیدکنندگان، مانند پیمایش به چپ و راست و یا این که زوم کردن برای مشاهده محتوا خودداری مینماید.

انگیزه پایانی ساخت سایت ریسپانسیو این میباشد که از تغییر‌و تحول اندازه غیر ضروری، پیمایش، زوم و یا این که مسافت دادن که در وب سایت هایی که برای دستگاه های متعدد باصرفه نشده اند چهره می‌دهند، اجتناب شود. اکثر وقت ها هدایت درین وب سایت ها بسیار مشقت بار میباشد و حتی ممکن میباشد هزینه شما مشتریان بالقوه ای باشد که از کارایی برای یافت کردن چگونگی انجام امور در وبسایت شما ناامید گردیده اند.

ساخت وب سایت به طرز ریسپانسیو همینطور جایگزین نیاز گذشته برای پباده سازی یک سایت منحصربه‌فرد تلفن همراه برای یوزرها موبایل های هوشمند میباشد. فعلا، به جای ساخت سایت های متفاوت برای اندازه های متفاوت ورقه اکران، میتوانید فقط یک تارنما را پباده سازی فرمائید که به طور اتومات مقیاسش کوچک یا این که وسیع میگردد تا مطابق با دستگاه متبوع شما باشد.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 مهر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور

طراحی سایت در مشهد بیش تر از 20 اندازه گوناگون موجود هست. هر سایتی که به عضویت کانال Display گوگل در میاید (که به Google AdSense شناخته میگردد) ابعادی را تعیین می‌نماید که با دکورا سیون و ساختار تارنما آنها همخوانی داشته باشد، به این ترتیب در صورتی‌که می‌خواهید تبلیغات شما، صرف حیث از این بعدها، در وبسایت های متعدد اکران داده شود، شایسته ترین عمل این میباشد که تبلیغات Display خویش را در بعدها گوناگون ساخت نمایید.

تبلیغ دهندگان می‌توانند هم تبلیغات تصویری متحرک و هم اثبات را به یار و همدم تبلیغات HTML5 در بعدها ذیل، به کانال Display گوگل طولانی تر نمایند:

 

به خاطر داشته باشید که اندازه تصاویر برای تبلیغات در کانال Display گوگل ادوردز نباید بیش از 150KB باشد و میتواند این فرمت ها را داشته باشد: GIF, JPG, PNG, SWF, ZIP.

ضروری میباشد که تبلیغاتی تولید فرمایید که با تمام بعدها لیست بالا مطابقت و همخوانی داشته باشند. در شرایطی که در این مورد کوتاهی نمایید، معیار دسترسی شما در کانال Display محدود خواهد بود و تبلیغات شما در بعضی از وبسایت ها نشان داده نخواهد شد.

این انتظار می رود که تبلیغات تصویری یا این که رسانه ای بی نیاز، نسبت به تبلیغات متنی، نسبتاً نرخ کلیک به اکران دو برابری داشته باشند، ولی نرخ کلیک به اکران این تبلیغات معمولا کمتر از واحد سنجش انتظار میباشد. چرا‌که گوگل میتواند بیشتراز یک تبلیغ متنی را در یک بلوک قرار دهد ولی در به عبارتی فضای تبلیغاتی فقط می‌تواند یک تبلیغ تصویری را قرار دهد، به این ترتیب شما می بایست هزینه حداکثری به ازای هر کلیک (max CPC) را برای تبلیغات متنی که در یک بلوک تبلیغاتی قرار می‌گیرند را اضافه نمایید تا به جای آنها تبلیغ تصویری در آن رده به اکران درآید.

در صورتی قابلیت ساخت تبلیغات تصویری برای شما نیست، می‌توانید از Google’s Display Ad Builder به کار گیری نمائید، با این درحال حاضر قطعا یک عبارت فراخوان به فعالیت یا این که پیام مارک خویش را در هر مورد از تبلیغات خویش بگنجانید و از پباده سازی به کار گیری نمائید که با ظواهر و ماهیت تارنما شما هم خوانی داشته باشد.

انگیزه گذاری در کانال DISPLAY گوگل
شما می‌توانید مخاطبین خویش را در کانال Display انگیزه گذاری کرده تا ترازو دسترسی تبلیغات خویش را محدود به کسانی فرمایید که احتمال بیشتری می رود که به تولیدات یا این که سرویس ها شما عشق مند باشند. به‌این خواسته می‌توانید از رویکرد های ذیل مبادرت نمائید:

انگیزه گذاری نمایش خانه تبلیغ (PLACEMENT TARGETING)
این جور از انگیزه گذاری به قابلیت و امکان گزینش وب سایت هایی اشاره دارااست که مایل می‌باشید تبلیغات شما در آنان به اکران دربیاید که در واقع بیشترین در اختیار گرفتن در امر گزینش نمایش خانه تبلیغات در کانال Display را به شما میدهد. این قابلیت و امکان برای انگیزه قرار دادن یک تیم جمعیتی مختص کارآمد میباشد و این زمان را در دست تبلیغ دهندگان قرار می‌دهد تا در پی وب سایت هایی باشند که مورد عمل آن‌ها بسیار در حدود علایق مخاطبین انگیزه آن‌ها میباشد.

براین اساس در شرایطی‌که سایت ها و سالن های مصاحبه خاصی وجود دارا‌هستند که شما حس میکنید به کسب و کارتان مربوط می باشند و این احتمال را می دهید که کسانی که به سرویس ها شما عشق و علاقه مند میباشند از این تارنما ها و سالن ها بازدید می‌نمایند، آن‌گاه بایستی درین وب سایت ها تبلیغ فرمایید. با به کارگیری از Adwords Display Planner میتوانید سایت هایی که تبلیغات کانال Display را اکران می‌دهند و شبیه سایت هایی می‌باشند که شما مایل می باشید تبلیغات خویش را در آنان به اکران بگذارید، را پیدا نمائید.:: بازدید از این مطلب : 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 مهر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


جلب دقت
برای اینکه مخاطب را جلب تارنما خویش کنیم بایستی مطالب سایت و همینطور عکس ها و پیوند های هدایت کننده(میانبر) را در وضعیت قابل قبولی از وب سایت در اختیار بگذاریم استعمال از فونت مطلوب،رنگ مداد،لینک و پیوند های میانبر قادر است در جلب اعتنا استفاده کننده مفید باشد.دقت داشته باشید که حداکثر استعمال از رنگ در وبسایت سه و غایت چهار رنگ هست.

 طراحی سایت در مشهد
رعایت مسافت
در ساخت سایت رعایت مسافت در بین متن‌ها ،عکس ها و بقیه عنصرها تاثیر بسزایی دارااست چون رعایت نکردن این فواصل سبب ساز خستگی دیده تماشاچی میشود.رعایت مسافت میتواند در تعادل پباده سازی تاثیر داشته باشد.
لینک و پیوند های میانبر (NAVIGATION LINKS)
برای اینکه یوزرها بتوانند به راحتی و با سرعت اضافه به داده ها و محتوای وبسایت دسترسی پیدا نمایند بایستی منوی تارنما شما دارنده پیوند های مشخص و معلوم باشد همان بازدید کننده شرایط خویش را بعد از یک‌سری جور بندی شناسایی نماید.منوهای درختی مثال ای از منوی استاندارد میباشند.
به کارگیری از خودکار مطلوب
به کار گیری از فونت خوانا و مطلوب برای وب سایت از اصولی مهم در طراحی وب هست.تلاش نمائید در متونی که می‌خواهید وارد وب سایت نمائید از بولد کردن حروف مهم استعمال فرمائید.همان متن خویش را دستکاری فرمائید.
به کارگیری از تصاویر نادر حجم
بهتر می باشد تصاویری که در تارنما قرار می‌دهیم از حجم پاره ای برخوردار باشد و از فرمت های jpg و gif به کارگیری فرمایید همینطور به کارگیری از تگ Alt الزامیست.
رعایت اصل سئو(با صرفه سای موتورهای کاوش)
سئو به معنای تولید صفحه ها وبی می‌باشد که برای موتور های کاوش ارزشمند و دیدنی میباشد. سئو یک پروسه به طور کامل علمی و نسبتاً زمانبر می‌باشد که جزئیات آن دائما در حالا تغییر‌و تحول می‌باشد. با صرفه سازی صفحه ها اینترنت به‌این معناست که وبسایت شما در نتیجه ها کاوش بالاترین سکو را داشته باشد.به عبارت دیگر لینک و پیوند کاغذ یا این که صفحاتی از وب سایت شما در ازاء جستجوی لغت ها کلیدی مربوط به سرویس ها و یا این که محصول ها وب سایت در بالاترین رتبۀ نتیجه ها کاوش قرار گیرد.
با تولید عبارات کلیدی برای هر کاغذ از تارنما میتوانید میان جستجو گر گوگل در با صرفه سازی تارنما امداد فرمائید.

تثبیت یک اسم تجاری

برای ارتقا بازدید از وبسایت خویش میتوانید پیوند رابطه با ما و تماس با ما‌را در کاغذ اصلی قرار دهید همینطور با تولید اسم ،انگیزه و همینطور لوگوی مطلوب میتوانید تعداد بازدیدکننده از وبسایت خویش را ارتقا دهید.

نکته:لوگو و شعار تارنما می بایست در ابتدا و سمت چپ تمام صفحه های اینترنت قرار بگیرد.

سازگار بودن با همگی ی مرورگرها
طراحی وب سایت بایستی به نحوی صورت پذیرد که با همگی ی مرورگرها قابل انجام باشد.در صورتیکه تارنما از استاندار w3c پیروی نماید تارنما شما با کلیه ی مرورگرها سازگار خواهد بود.
نادر حجم بودن صفحه ها
با گزینش عکس های معدود حجم و همینطور استعمال با صرفه از کدهای برنامه نویسی حجم صفحه ها اینترنت معدود میگردد و دسترسی به صفحه های به دوران کمتری نیاز خواهد داشت.
آزمایش سایت
برای باز بینی اشکالات مو جود در تارنما مطلقا می بایست به آزمایش سایت پرداخت در غیر این رخ تارنما بازدیدکنندگان خویش را از دست خواهد اعطا کرد.:: بازدید از این مطلب : 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 مهر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


طراحی وب اصولی و استاندارد
سال‌ها پیش هنگامی که کانال جهانی اینترنت بوجود آمد شاید کمتر کسی تصور می‌کرد که روزی میلیاردها طراحی وب به صورت کنونی وجود داشته باشد و اکثر کسب و امور بر مبنا وبسایت باشند. کانال جهانی اینترنت امروزه برخلاف اوایل که تنها برای هدف های نظامی کاربرد داشت توسعه چشمگیری داشته می باشد و برای ارتباطات و هدف های دیگر وب سایت هایی نظیر ساخت سایت آموزشی و ساخت سایت شرکتی و ساخت وب سایت فروشگاهی به وجود آمده می باشد. البته آیا با وجود این تعداد ساخت وب سایت هر سایتی میتواند درین فضای گسترده غالب باشد. طبیعتاً طراحی وب سایت امروز می بایست از استانداردها و مؤلفه هایی پیروی نماید تا امکان رقابت داشته باشد.

ر


اهمیت استانداردها در ساخت سایت
هر مقدار که دوران بیشتری می گذرد رویش در مسئله طراحی وب سایت نیز بیشتراز پیش می‌گردد و اصول و معیارهای ان عوض می شود. استانداردها به گروه ای از شاخص ها و میزان ها گفته می گردد که رعایت آن‌ها در تارنما سبب ساز می گردد فارغ از خلل هم یوزرها از وب سایت شما راضی باشند و هم موتورهای کاوش مانند گوگل بتوانند با تارنما شما رابطه برقرار گرده و در سود ساخت سایت شمارا در نتیجه ها کاوش بین صفحه های برتر حاصل قرار دهند. رعایت اصول و استانداردها در طراحی وب سایت باعث میشود که به کار گیری از سایت شادی بخش خیس شود و با سپری شد دوران بتوان آن را توسعه و گسترش اعطا کرد.


چرایی طراحی وب سایت استاندارد
اینکه چرا گوگل تأکید دارااست که استانداردهای خاصی را در طراحی وب سایت خویش رعایت فرمائید عوارض مختلفی می‌تواند داشته باشد از پاراگراف اینکه اشخاص کاربر از ساخت سایت شما بسیار متفاوت و متنوع میباشند. ممکن می‌باشد دربین این اشخاص ناشنوا، نادر بینا، فردی با معلولیت های مختص و غیره باشند که آن‌ها نیز این حق را دارا هستند بتوانند از سایت شما به کار گیری نمایند. همینطور با رعایت اصول و استانداردها در طراحی وب سایت موتورهای جستجویی مانند گوگل آسوده خیس می‌توانند تارنما شما‌را در لیست خویش قرار دهند و داده ها بیشتری را از آن در دست بگیرند. این نحوه تامل که ممکن می باشد استانداردها محدودیت هایی را تولید نمایند تماماً خطا است و در واقع اصول و استاندارد ها برا انعطاف پذیری و استفاده کننده پسندی ساخت وب سایت هست و شما در بیش تر قسمت های تارنما می‌توانید خلاقیت مختص خویش را داشته باشید.:: بازدید از این مطلب : 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 مهر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


۳.فراخوانی برای مبادرت را در بالای برگه قرار ندهید


بازدیدکنندگان ممکن میباشد وقت بیشتری را در برگه اینترنت‌وبسایت شما بگذرانند ولی این بدان مضمون‌ وجود ندارد که مهیا مبادرت و یا این که خرید می‌باشند. فراخوانی برای مبادرت معمولا در تحت برگه انجام می شود.

طراحی سایت در مشهد

طی یک تحقیق که 25 میلیون بازدیدکننده را آیتم تجزیه و بررسی قرار اعطا کرد دریافتیم که طولانی تر تضارب‌ها در تحت کاغذ رخداد می‌ افتد. فقط به دلیل آن که محتوای جان دار در بالای برگه قابل مشاهده می باشد لزوما بدین مضمون‌ وجود ندارد که موثرترین مکان برای فراخوانی مخاطب هست.

۴.یک برگه طولانی بسازید که به تمام سوال های بازدیدکنندگان جواب دهید
پیکسل‌های بیش تر یعنی فضای بیش تر برای جواب به سوال های، پرداختن به اعتراضات و اضافه کردن شواهد حمایتی. در صورتیکه بازدیدکننده پاسخی برای یک سوال مهم پیدا نکند به راحتی تا تحت برگه تکان می کند و وقتی که راضی شد قرائت را متوقف مینماید.

۵.اکران یک چیز در یک دوران معلوم


چیزی که معمولا طولانی تر مشتریان در هنگام استارت پروژه طراحی وب سایت به ما میگویند معمولا این پاراگراف می باشد: «اینجانب یک پباده سازی منزه و امروزی را دوست دارم.». بازدیدکنندگان فضای آشفته را دوست ندارند. درواقع آن ها فضای سپید را دوست ندارند بلکه پیچیدگی بصری معدود را دوست دارا‌هستند.

در سال 2012 گوگل تصمیم گرفت که بداند چه اینترنت‌تارنما‌هایی از نگاه بازدیدکنندگان قشنگ می باشند. این یک مطالعه درمورد آسانی با یک اسم بسیار پیچیده بود: «نقش پیچیدگی بصری و مثال‌سازی اول درمورد برداشت اولیه از اینترنت‌وب سایت‌ها: همت در سمت و سوی فهم احکام زیبایی‌شناسی».

آن ها در‌این تحقیق دریافتند که طرح‌های پیچیده معدود‌خیس تحت عنوان زیبایی فهم می گردند.

۶.طرح‌بندی استاندارد به کارگیری فرمائید


به عبارتی تحقیق گوگل نشان اعطا کرد که مثال نخستین بالای کاغذ نیز با زیبایی شعور گردیده رابطه دارااست. به عبارت دیگر از طرح‌های خیره کننده و غریب در اولِ کاغذ استعمال نشده و اینترنت‌سایتی که از استانداردها پیروی نموده است طولانی تر موردپسند قرار گرفته می‌باشد.

وب سایت‌هایی که تحت عنوان زیباترین وب سایت‌ها محسوب میگردند دارنده مثال‌های اول بالا و همینطور پیچیدگی بصری نادر می‌باشند که هر دو این مورد ها معمولی و پاک فعالیت گردیده‌اند.

این بسیار خوب میباشد که شما مارک خویش را متمایز فرمائید ولی درمورد دکورا سیون وب سایت بهتر می‌باشد که بی آلایش کار نمائید.

۷.از فضای کاذب انتهای کاغذ بپرهیزید
اینترنت‌وبسایت‌های امروزی بازاریابی به ویژه صفحه ها فروش اکثر وقت ها با بلوک برگه ساخته می شوند. این بلوک‌ها ستون‌هایی از محتوا می باشند که اکثر وقت ها با یک تصویر هم جهت و متن در طرف دیگر در یک ردیف واحد جریان می یابند.

در اینجا یک تصویر از کاغذ خدمت عادی در اینترنت‌وب سایت ایجاد سرب آورده شده‌است. همان گونه که در نمودار نشان داده شده‌است پاورقی از رنگ پس‌قضیه تیره‌تری برخوردار‌است، بدین ترتیب بخش اعظمی از وب سایت‌ها این عمل را انجام میدهند.

۸.از طرح کشویی یا این که چرخان پرهیز کنید
این طرح‌ها سال ها دوست داستنی بودند و مشتریان آنان‌را دوست دارا هستند. البته مشکلی که موجود است این می‌باشد که بازدیدکنندگان ممکن هست صرفا او‌لین اسلایدها را ببینند. مطالعات متعددی انجام شده که به همین سود رسیده‌اند و دریافته‌اند در‌این گونه طرح‌ها اسلایدهای بعدی نادر‌خیس چشم می شوند و تماس یا این که مبادرت به کلیک کرد برروی این اسلایدها نسبتاً بعید می‌باشد.

این طرح‌ها ممکن می‌باشد دوست داستنی باشند ولی به کار گیری از آنان برای سیاست داخلی خوب می باشد خیر برای بالا رفتن نرخ بازدیدکنندگان.:: بازدید از این مطلب : 10
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 مهر 1398 | نظرات ()