نوشته شده توسط : علی پور


ارتقا تعامل با مشتری
داشتن تعامل طولانی تر با مشتری و تا جای ممکن وجود رابطه بدون واسطه و شناخته گردیده در یک کسب و فعالیت آنلاین با مشتری، مهمترین بخش از هر کسب و کاری به اکانت میاد. فقط ایجاد محتوای کیفیت عالی نیاز مشتری را برطرف نخواهد کرد. بلکه مشتری نیاز به داشتن تعامل و ساخت رابطه با شماست. می بایست معلوم بشه با چه کسی(اشخاصی) در اکنون تعامل و همیاری میباشد. شاید ایده‌های پایین هم برای ارتقا تعامل خلاقانه باشند.

طراحی سایت در مشهد

بخشی با تیتر مذاکره در وب لاگ خویش راه اندازی کرده و به معرفی پرسنل و معاش‌طومار آنان بپردازید. مشتریان میتوانند با تلاوت سرگذشت پرسنل و تجربه کاری آن ها در کمپانی بدانند که با چه اشخاصی راز و عمل دارا هستند.
با دعوت از مشتریان و ساخت کمپین‌هایی که بوسیله هشتگ در کانال‌های اجتماعی ساخت میکنید، آن ها را با خویش یاروهمدم فرمایید. میتونید در انتها جوایزی هم برای نفرات برتر در حیث بگیرید. این فعالیت به برندینگ شما یاری خواهد کرد.
بخشی را با تیتر دل نوشته تولید بکنید تا مشتریان گرفتاری‌هایی که برای کسب و فعالیت دارا هستند، یا این که هر سخنی که شاید برای بقیه مشتریان که درین کسب و فعالیت میباشند موثر باشه رو ارائه نمایند.
تنها قرار وجود ندارد کسب و عمل شما متکلم وحده باشه و مشتری هم مطاع شما(!) بلکه بایستی با پیاده سازی شیوه های متفاوت تعامل با بقیه مشتریان را هم مهیا فرمایید. این تعامل چه خوب باشه و چه بد، می بایست پیاده سازی اون انجام بگیره. درصورتی که مشتری عیب گیری میکنه، می بایست دلیلشو پیدا فرمایید و مشاهده کنید چه کاستی داشتید؟ آیا به هیچ وجه این عیب گیری به جا بوده؟ به هر ترتیبی که گردیده می بایست کاری نمایید که مشتری را راضی نگه دارید.

قضیه دیگه اینه که همین امور منجر آشنایی بهتر از کسب و عمل شما برای سایرین خواهد شد. بی آلایش‌ترین شیوه ساخت تعامل با یوزرها از بخش نگرش‌ها قابل پیاده سازی می‌باشد. اما عملکرد نکنید که نگرش‌های انتقادی و منفی را سانسور نمایید. شاید تصور کنید این نگرش‌ها سبب ساز فراری شدن و ساخت شک وتردید و شبهه برای یوزرها نو بشه، البته لازمه بدونید که درصورتی که درصد متعددی از مشتریان راضی را داشته باشید، همین مشتریان با دادن جواب‌های مثبت به استفاده کننده متبوع او را راضی خواهند کرد. کاری فرمائید که مشتریان راضی شما لحاظ و تجربه خویش را در رابطه کسب و کارتان به یوزرها نو یا این که حتی ناراضی اعلام نمایند.

6. به کارگیری تبلیغاتی و معرفی تولیدات نو
بعداز اینکه بلاگ شما حسابی پرورش می‌کنه و به لطف seo و ارتقاء بازدید بلاگ که داشتید، درحال حاضر میتونید روی تولید تولیدات تازه و معرفی تولید ها قدم بردارید. این وب لاگ می‌تونه شایسته ترین مکان برای معرفی جنس و همینطور ارائه کدهای تخفیف جهت خرید جنس باشه. حتی می‌تونید برای ساخت کمپین‌های تبلیغاتی از روش بلاگ نظرها مشتریان خویش را جویا گردید.

مشتریان، عضوی از خانواده کسب:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 16 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور
سیستمی روشن و بی نقص
تجهیزات کافی برای راه‌اندازی یک مغازه اینترنتی
پنل بی نقص و دسترسی به قسمت های متعدد دکان
به کارگیری از ماژول برای افزودن تجهیزات منحصربه‌فرد
بهینه سازی پرستاشاپ قابل پذیرش می باشد
قابلیت و امکان تولید نامحدود فرآورده – نامحدود خصوصیت برای مال
فعال سازی نخستین آن به نسبت دکان سازی های دیگر معمولی است
اوپن سورس بودن ” دسترسی به کد های دکان برای فردی سازی “
حجم قابل پذیرش هسته پرستاشاپ
استعمال از منابع کمتر در هاست و سرور نسبت به رقبای خویش
با صرفه بودن قابل پذیرش هسته آن
یک نکته ای را به سرویس شما پهنا کنم ان هم این میباشد که، گزینش مغازه ساز مبنی بر نیاز شما میباشد و لحاظ فردی عبد و بنده ” Prestashop “ دکان مناسبی برای فروش تولیدها میانگین می باشد .
 
معایب ساخت وب سایت با پرستاشاپ :
تعداد قالب های مجانی آن محدود است
ماژول های بدون‌پول آن بسیار معدود البته می‌توانید ماژول منحصر برای آن پباده سازی فرمائید
هسته پرستاشاپ و نصب قالب بر روی آن برای شما حجمی در حدود 3 مگ برای وبسایت شمارا تولید می نماید، که‌این مقدار برای سرعت عالی وب کشور ایران هیچی وجود ندارد
سیستم بر شالوده و شالوده مغازه میباشد و در سیستم رئیس محتوا، seo، تولید نوشته‌علمی، بلاگ به طور پیش فرض قابل پذیرش وجود ندارد
در پرستاشاپ هیچ پشتیبانی نیست و برای حل اشتباهات خویش می بایست نقص‌ خویش را در وب کاوش و خودتان آن را برطرف نمایید و یا این که شخصی مسلط به سیستم را در کنار خویش داشته باشید
از لحاظ امنیت سیستم پرستاشاپ صرفا نمره قبولی را اخذ نموده است
درج تولیدها و خصوصیت های مال بدون نقص البته برای آغاز مشقت بار میباشد
 


:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 9
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 11 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


ابزار بسیار متعددی از گزاره Ubersuggest, Keywordtool.io نیز در دست بهینه سازی کاران جای‌دارد تا بتوانند به شایسته ترین نحو عبارات کلیدی مطلوب برای seo را تعیین نمایند.

طراحی سایت در مشهد

البته متاسفانه برخی از این وب سایت ها برای دادن داده ها تکمیلی پول درخواست می‌نمایند و برخی هم از گویش فارسی پشتیبانی نمی‌کنند. اینجاست که بهینه سازی کاران دست به عمل میشوند و راه و روش خویش را پیدا می نمایند.

گام دوم: گزینش واژه و کلمه کلیدی از لیست تهیه و تنظیم گردیده برای انگیزه قرار دادن در بهینه سازی: حال که کلمه ها کلیدی را لیست کردیم و می‌دانیم که‌این لیست، میتواند کسب و عمل ما‌را بترکاند و به شیوه حیرت آوری وب سایت مارا باصرفه خیس و توانمند خیس در seo کند، بایستی واژه و کلمه کلیدی را از لیست گزینش کنیم و بدانیم که کدام گزینه از آن هایی که استخراج کرده ایم را بهتر میباشد انگیزه اصلی خویش در seo در اختیار بگذاریم.

برای این عمل همان گونه که به لحاظ میرسد، ابزار خاصی نیست به این دلیل‌که یک ذهن متفکر می بایست برای آن طرح ریزی نماید.

البته کاری که می بایست در واقع صورت پذیرد، این میباشد که حقیقتا محتوایی که قرار میباشد در تارنما قرار بگیرد، چه کاری برای بازدید کننده از وب سایت انجام میگردد؟ در واقع جواب این سوال، درین میباشد که بدانید قرار میباشد چه فعالیت انجام دهید؟

مثلا فرض فرمائید اینجانب یک فروشنده قهوه و امکانات جانبی آن مانند قهوه ساز، ریز کننده دانه ها و بقیه اسباب هستم.

اکنون کلمه ها کلیدی وجود دارا‌هستند که احتمالا خریداران زمانی میخواهند اجناس منرا بخرند، آن‌ها‌را کاوش می‌نمایند. این عبارات مانند \"خرید قهوه آنلاین\" ، \"قهوه ساز\" ، \"خرید قهوه ساز\" ، \"اسباب و اثاث تنظیم قهوه\" و غیره.

نوع دیگری از لغات کلیدی مستقیما انگیزه تجاری را دنبال نمیکنند. در واقع اینجانب می‌خواهم که اشخاصی که هر سیرتکامل ارتباطی با \"قهوه\" دارا‌هستند، منرا پیدا نمایند چرا‌که احتمالا این اشخاص عشق و علاقه متعددی به میل کردن قهوه هم دارا هستند ( که خیلی هم شادی بخش میباشد ).

این اشخاص ممکن میباشد کاوش هایی از گزاره \"چه گونه قهوه صحیح کنیم\" ، \"ضررها و فواید نوشیدن قهوه\" ، \"گونه های قهوه\" و غیره.

این اشخاص دنبال مطالبی می‌باشند که بخوانند و اطلاعاتی در رابطه قهوه به دست بیاورند. منطقی به حیث می‌رسد که‌این اشخاص بدون شک دلیلی برای جستجویشان دارا هستند. شاید می‌خواهند از فردا قهوه بنوشند. چیزی که مسلم میباشد این میباشد که‌این اشخاص به پی بردن در رابطه قهوه عشق و علاقه دارا‌هستند و در‌صورتی‌که ان ها \"مارک\" من‌را بشناسند، مثل این میباشد که اینجانب یک بازار بالقوه را در چنگ دارم که هر روز ممکن میباشد شخصی از این بخش بالقوه بالفعل شود و خریدار قهوه اینجانب باشد !

مجموعه دیگری از کلمه ها کلیدی می‌تواند بازار خریداران عمده را انگیزه قرار دهد. فرض نمائید شما یک کافی شاپ دارید و میخواهید بدانید \"شایسته ترین فروشنده قهوه در کشور ایران\" که می باشد؟ مشخص و معلوم میباشد که اینجانب هستم ! بدین عامل، این ادله و این برهان. کافیست که ورقه ای با این محتوا تولید نمایید و روی آن سرمایه گزاری فرمایید و آن را برای کلمه ها کلیدی متبوع با صرفه نمائید. این مجموعه از اشخاص درصد کمتری از بازدیدکنندگان تارنما مرا تشکیل می‌دهند البته معمولا به به عبارتی اندازه اشخاص معمولی برایم بهره آور می باشند.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 16
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 9 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


شاید پیش خویش بگویید خب چه هاستی بایستی بگیرید یا این که اینکه برای سایتی که قصد دارید فعال‌ساز‌ی فرمائید شایسته ترین آیتم با اعتنا به نیازتان چه هاستی میباشد. همینطور شاید ندانید شایسته ترین و مطمئن ترین کمپانی برای خرید هاست کدام میباشد. به همین استدلال توصیه میکنم نوشته‌ی علمی ۱۰ کمپانی برتر هاستینگ اهل ایران در سال ۹۷ را مسلما بخوانید تا به پاسخ تمام سوالاتی که درباره ی خرید هاست در ذهن دارید برسید.

 

مرحله سوم : ساخت وب سایت و ساخت سایت


خب در‌این مرحله نوبت به طراحی وب سایت می‌رسد. همگی چیز فراهم میباشد که وبسایت تان در معرض چشم عموم قرار بگیرد. هاست و دامنه خویش را خریده اید و اکنون یک نشانی قانونی در وب به اسم شما تثبیت شده‌است.

 

برای طراحی وب سایت هم چندین راه و روش پیش روی شما موجود است :

1.استعمال از سیستم های رئیس محتوای بدون‌پول مثل وردپرس که به آسانی و فارغ از هیچ هزینه ای می‌توانید سایت خودتان را فعال‌ساز‌ی و پباده سازی نمایید.

2.به کار گیری از موسسه ها طراحی وب سایت که با پرداخت هزینه معینی میتوانید توصیه خویش را بدهید و در حین مقرر سایت تان را تحویل بگیرید. که عمل با شرکتهای ساخت وب سایت هم اشتباهات خودش را دارااست که به‌دنبال اضافه در موردش سخن خواهم کرد.

3.استعمال از وبسایت ساز های اهل ایران که با پرداخت هزینه پاره ای می‌توانید سایت تان را خودتان به ذوق و سلیقه فردی تون بسازید. کلیه چیز را برای شما محیا کرده اند که هر طور مایل میباشید صورت سایت تان را صحیح نمایید. که پیرو بیش تر در خصوص وبسایت ساز های اهل ایران و مزیت های آن‌ها حرف می‌کنم.

 

طراحی سایت با سیستم های مدیر محتوای بدون‌پول
همان گونه گه تا قبل از این هم اشاره کردم این روزها ساخت وب سایت مثل آب میل کردن شده‌است. به لطف سیستم های رئیس محتوای مجانی مثل وردپرس و جوملا وبسایت ساختن در پهنا دو الی سه ساعت هم ممکن شده‌است. دیگر هم نیاز به پرداخت مخارج یک سری میلیونی وجود ندارد!

طراحی سایت در مشهد

خواص سیستم های مدیر محتوا مثل وردپرس این میباشد که اولا تماما مجانی میباشد و ثانیه تمامی چیز برای شما مهیا میباشد تا چینش تارنما تان را صحیح فرمایید. یعنی با وردپرس به راحتی می‌توانید دیزاین اصلی و صفحه های داخلی وب سایت، پباده سازی گونه های فرم ها، گونه بندی مطالب، فهرست ها و منوها و دیگر تجهیزات وبسایت تان را انجام دهید.

میان CMS ها یا این که به عبارتی سیستم های مدیر محتوای مجانی، وردپرس از همگی دوستداشتنی خیس میباشد و به یک سری ادله سلاح هم میباشد از وردپرس استعمال شود. نخستین اینکه به قدری وردپرس در مرزوبوم ما دوست داستنی میباشد با استعمال از منابع آموزشی که در اینترنت فارسی راجع به وردپرس موجود هست میتوانید خیلی سریع عمل با وردپرس را خاطر بگیرید. در‌حالتی که مشکلی با طراحی وب به وسیله وردپرس داشته باشید اشخاص خیلی متعددی می‌باشند تا به شما یاری نمایند.

آیتم بعدی امنیت بالای وردپرس میباشد که مدام بروزرسانی های پلاگین ها و هسته اصلی وردپرس همیشه انجام میگردد. از آن جایی که وردپرس اپن سورس میباشد و برنامه نویسان متعددی در سراسر جهان روی وردپرس عمل می‌نمایند مدام به روز ها به موقع انجام می‌گردد.

آیتم بعدی هم ارائه پلاگین های زیاد در هر موضوعی میباشد که مدام بوسیله برنامه نویسان ساخته و به دست وبسایت های وردپرسی میرسد. توی وردپرس برای هر کاری که فکرش را فرمائید پلاگین و ابزارک وجود دارد و به راحتی با نصب آن میتوانید نقص‌ خویش را حل نمایید. پلاگین هایی که برای وردپرس ارائه می‌شود خیلی خیلی اضافه از پلاگین های دیگر CMS ها میباشد.

اما فراموش نکنید سیستم های مدیر محتوای دیگری مثل مجنتو، اپن کارت، پرستاشاپ و دروپال وجود دارا هستند که مطلوب برای فعال سازی وبسایت های فروشگاهی میباشند. البته خب وردپرس به واسطه مواقعی که در صدر به آنها اشاره کردم از تمامی این ها دارای شهرت خیس و دوست داستنی خیس میباشد.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 6 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور

 

داشتن کمپین انتخاباتی خوب قادر است شما‌را به موفقیت در همه پرسی پیش رو هدایت نماید. با نزدیک شدن به دوران برگزاری همه پرسی مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، بخش اعظمی از اشخاصی که قصد کاندیداتوری در همه پرسی را دارا‌هستند به‌این می اندیشند که بایستی از چه راهکارهایی برای برد در همه پرسی استعمال نمایند. همپا داشتن یک مقر یا این که مرکزی شبانه روزی و ۲۴ ساعته برای رابطه با قشرها گوناگون مردم در حوزه های نمایندگی و معرفی هدف ها, رویکردها و اطلاعیه ها سهم بسیار بزرگی در فیض گیری همه پرسی خواهد داشت.
در چندین سال پیشین، سیاستمداران در سراسر عالم به اهمیت وب و فضای مجازی پی برده اند. داشتن یک تارنما یا این که کمپین اینترنتی قادر است در معرفی کردن نامزدهای انتخاباتی بسیار اثر گذار باشد. وبسایت شما می‌تواند در طول همه پرسی مقر قابل قبولی برای اشخاصی باشند که عشق دارا هستند از برنامه های شما با خبر شوند، با سابقه و سرویس ها شما در قبل آشنا شوند و … . طراحی وب کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی مردم می‌توانند درخواست ها و نیاز های حوزه انتخابی خویش را با نمایندگان مجلس شورای اسلامی , نمایندگان مجلس خبرگان رهبری , کاندیداهای شورای اسلامی شهر و کاندیداهای شورای اسلامی روستاها در بین بگذارند و نماینده و گروه همپا ایشان نیز در اسرع وقت در هرجا ای از میهن و در هر هنگامی، به درخواست های مردم به راحتی جواب دهند. به همین جهت کمپانی رایانیک اسپادانا این قابلیت و امکان را برای نمایندگان به وجود آورده که در کوتاه ترین روزگار از ماهر ترین سرویس فایده مند گردند و مقر آگهی خویش را در چنگ مردم قرار دهند. همینطور، از آنجاییکه جوان ها درصد بسیار بالایی از جامعه کشور ایران را تشکیل می‌دهند، داشتن مقر تبلیغاتی مطلوب قادر است در همه پرسی بسیار به شما یاری دهد. بیش تر جوان ها به رسانه های جان دار در فضای مجازی اهمیت خاصی میدهند، به این ترتیب شما می‌توانید از این نحوه با آن‌ها ارتباطی صمیمی و از صمیم قلب را برقرار نمائید. کمپانی فناوری داده ها ژیوار در حیث دارااست درین روزها سرویس ها ویژه ی خویش را به کاندیداها و نمایندگان با شخصیت در قضیه ساخت سایت ارائه کند. امکاناتی که برای طراحی سایت نمایندگان مجلس در حیث گرفته گردیده عبارت میباشد از: امکان های قرار دادن بیوگرافی و معاش طومار ، خلاصه سابقه ، برنامه های مدنظر ، طرح های ویژه حوزه انتخاباتی ، فرم های ارتباطات مردمی ، فرم های درخواست های مردمی ، بایگانی صوتی و تصویری ، خبر ها و آگهی، حوادث ، بورد دعوا و مذاکره , رفلکس رسانه ها و اتصال به شبکه‌های‌اجتماعی ، خبر نامه , تولید نقل قسم ، لحاظ سنجی ، قابلیت ایجاد و رئیس تعداد نامحدود کاغذ و صدها قابلیت و امکان دیگر… . در کنار همگی این تجهیزات، با به کار گیری از پنل مدیریتی منحصر به فرد که در دست این قابلیت و امکان موجود هست با معرفی اپراتور و انتخاب سطح دسترسی های متعدد برای آن ها، به مدیر تارنما پرداخت و کارها بروز رسانی را به نحو لایق ای انجام اعطا کرد.


:: بازدید از این مطلب : 10
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 4 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


نکات شایان توجه در پباده سازی گرافیکی تارنما شرکتی


حالا نوبت به پباده سازی گرافیکی و صورت ظاهری تارنما شرکتی می رسد که از حیث مشتریان و یوزرها تارنما بسیار مهم میباشد. نکاتی که میبایست در پباده سازی گرافیک به آن اعتنا فرمایید و آن‌ها رعایت نمایید عبارتند از؛

طراحی سایت در مشهد

از طیف رنگی و رنگبندی مطلوب برای وبسایت شرکتی به کار گیری فرمائید.
در طرح گرافیکی آسانی را مدنظر قرار دهید, هر چه تارنما نامرتب خیس باشد سرگردان کننده خیس میباشد.
توان کمپانی را می قدرت در پباده سازی گرافیکی وب سایت روءیت کرد.
صد رد صد روانشناسی رنگها را مطالعه فرمایید و نسبت به گزینش طیف رنگ از آن یاری بگیرید.
میتوانید از صورت لوگو کمپانی نیز در پباده سازی گرافیکی سود بگیرید تا لوگو شما در ذهن استفاده کننده حک شود.
توصیه میکنم پباده سازی گرافیکی وبسایت خویش را به یاری کارشناسان و مشاورین نوا انجام دهید, بخش اعظمی از ناکامی ها در ساخت وب سایت بدلیل ظواهر نامناسب و نامرتب بودن بیش تر از حد تارنما میباشد.

seo و سئو در ساخت وب سایت شرکتی


یکی مهم ترین منظور های مشتریان در هنگام ساخت سایت , seo و سئو میباشد. البته متاسفانه اکثری از مشتریان به صحت معنا و اصول بهینه سازی سازی وبسایت را نمی دانند و صرفا این را می‌دانند که با بهینه سازی کردن تارنما بر روی واژه و کلمه کلیدی متبوع خویش در گوگل چشم خواهند شد.

نمی قدرت اظهار کرد این شیوه تاءمل غلط میباشد, ولی می اقتدار اظهار‌کرد که بدون نقص و صحیح وجود ندارد. seo سازی وبسایت به لهجه معمولی عبارت میباشد از انجام اصول و قواعدی در کدنویسی و بروزرسانی های وبسایت که موجب ارتقاء مرتبه لغات کلیدی یک وبسایت می‌شود.

بهینه سازی و سئو یعنی تولید و تولید مطالب و لینک و پیوند های مطلوب برای موتور های کاوش مانند گوگل. بخشی از اصول بهینه سازی به وسیله طراح وبسایت در هنگام استارت قرارداد از پباده سازی گرافیک تا کدنویسی و فعال سازی وب سایت انجام می گردد و بخشی دیگر به وسیله پشتوانه وبسایت و مولف که با رعایت ضوابط بوسیله هر دو تارنما میتواند بر روی هر تعداد واژه و کلمه کلیدی شایسته ترین منزلت را در گوگل کسب نماید.

بطور معمول بعداز راه‌اندازی وب سایت, صاحبان کسب و عمل زمانه کافی برای انجام بروزرسانی های آن را ندارند که خوشبختانه مجموعه پباده سازی نوا با داشتن نویسندگان کارآزموده و پشتیبانان وبسایت این ایراد را نیز حل نموده است.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 12
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 3 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


رنگ‌های بشاش و ضد‌و‌نقیض
رستوران‌ها ، مهد نوپا‌ها ، فروش آنلاین سیسمونی و شغل ها این چنینی مستلزم استعمال از رنگ‌های خنده رو برای ساخت وب سایت می باشند. رنگ‌هایی مثل قرمز‌رنگ ، رنگ زرد و نارنجی‌های گرمی می باشند که انرژی را به استفاده کننده منتقل می نمایند و برای تبلیغات و جلب دقت شایسته ترین مورد‌ها میباشند.

در واقعیت شما در طول تعیین رنگ تارنما خویش بایستی بدین مورد تصور کنید که میخواهید چه احساساتی به مخاطب خویش منتقل فرمائید و همینطور این مسئله را نیز در لحاظ بگیرید که مقطع سنی مخاطب شما چقدر میباشد؛ یعنی طولانی تر مخاطبین شما حدوداً یک سری ساله میباشند و فرآورده مخاطب وبسایت را نیز در حیث بگیرید.

طراحی سایت در مشهد

 

 

برای اینکه بتوانید محبوبیت و برندسازی بهتر و بیشتری در سطح اینترنت داشته باشید، به هیچ عنوان نباید کانال‌های اجتماعی را از خاطر ببرید، بازاریابی کانال‌های اجتماعی روال یگانه و استراتژی‌های پیچیده‌ای دارااست، ما در نوشته‌ی‌علمی‌ی \" 5 نحوه یادگیری و بازاریابی محتوا \" به توضیح مفصل این قضیه پرداخته‌ایم، ابدا این نوشته‌علمی را از دست ندهید.

 

 

رنگ های تیره و پر‌نور
برای مثال شما برای یک تارنما آموزشی که تنها برای مدیران شرکتهای پباده سازی شده‌است بهتر میباشد از رنگ های دور از شوخی مانند طوطیا‌ای یا این که مشکی به کار گیری نمایید البته می بایست این رنگ‌ها را صرفا در منو و بخش‌های پاره ای از وبسایت بیاورید تا تارنما به تیرگی کشیده نشود.

وبسایت های تیره مدام حس سایتی با محتوای فراگیری های امنیتی، آهنگ و فیلم را میدهند، در شرایطی‌که اعتنا فرمایید این سرمشق در کلیه وب سایت‌های دوستداشتنی حوزه فیلم و موسیقی چشم میشود البته در مقابل وبسایت‌هایی که خدماتی به خانم ها می دهند معمولا از رنگ‌های بنفش کمرنگ یا این که صورتی به کارگیری می کنند و به محض اینکه شما وارد تارنما می شوید متوجه خواهید شد که‌این وب سایت ارتباطی به خانم‌ها دارااست. پس با دقت به کسب و کارتان رنگ مطلوب وب سایت خویش را تعیین فرمایید تا در او‌لین نگاه، خویش را برای مخاطب متمایز فرمایید.

رنگ‌ها همان گونه که در اطراف حریم روی ما تأثیر میگذارند در حوزه اینترنت نیز بی تاثیر نیستند. با یک باز‌نگری معمولی و خوش سلیقگی میتوانید تاثیر گذاری رنگ‌ها را در ذهن یوزرها تعدادی برابر نمائید.

برای دریافتن بایدها و نبایدهای رنگ بندی وبسایت خویش می بایست موارد ذیل را رعایت نمایید:

رنگ متن‌های وبسایت
در بین صفحه های خویش هماهنگی ساخت نمایید
رنگ سازمانی
هر رنگ فرهنگی را در خویش جای داده میباشد
رنگ مربوط سختی سنی یوزرها

 

 

 

رنگ متن‌های وب سایت
گزینش رنگ تنها در بگراند و سربرگ وبسایت خلاصه نمیشود بلکه تعیین رنگ متن نیز بسیار اهمیت داراست. این تعیین می بایست به شکلی باشد که دیده زود خسته نشود و متون شل خوانده شوند. شایسته ترین گزینش برای رنگ دور‌نما رنگ‌های پر‌نور و برای متن رنگ تیره می‌باشد. سایتهایی نیز با بگراند‌های رنگی و یا این که متن‌های رنگی وجود دارا هستند که ممکن میباشد بسیار هم قشنگ باشند ولی نکته اینجاست که از رنگ‌های تکمیل کننده استعمال شود. اختلاف کنتراست زیاد و ضد و نقیض بودن رنگ‌ها صرفا یوزرها را از وبسایت شما فراری می‌دهد.

 

 

در بین صفحه ها خویش هماهنگی ساخت فرمائید
هر برگه در تارنما بایستی با دیگر صفحه های همخوانی داشته باشد. این که رنگ‌ها دایم در هر کاغذ تغییر و تحول نماید سبب میشود استفاده کننده در وب سایت حیران شود. می توانید با تعیین رنگ‌های معین برای سربرگ (header) و پانویس (footer)، وبسایت شکیلی پباده سازی نمایید. بنابراین استفاده کننده با کاوش در صفحه های متعدد تارنما شم نمی‌نماید که به وب سایت دیگری رفته میباشد.

 

 

 

رنگ سازمانی
رنگ مرتبط با کسب و عمل خودتان را داشته باشید. استعمال از یک رنگ تحت عنوان رنگ برندینگ که در لوگو ، ساخت وب سایت و حتی‌در چیدمان مستعمل باشد علامت ی خوش سلیقگی و متمایز بودن شما میباشد. با گزینش یک رنگ سازمانی مدام در ذهن یوزرها باقی خواهید ماند.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 2 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور

طراحی سایت در مشهد


در سال‌های اخیر بخش اعظمی از شغل ها سابق از دنیای ما حذف‌گردیده و با کار‌هایی نو جایگزین گردیده‌اند. یک کدام از شغل ها کودک در دنیای مدرن که کمتر از نیم قرن قدمت موءثر داراست، برنامه‌نویسی میباشد.

اکثری از شما با مفاهیم گوناگون برنامه‌نویسی شناخت دارید و بخش اعظمی نیز به یک یا این که یکسری لهجه برنامه‌نویسی مسلط می باشید. بااین‌درحال حاضر کسانی می‌باشند که هرچند به‌تیتر استفاده کننده، از محصولات برنامه‌نویسان استعمال میکنند، ولی با روش سعی و اجرای برنامه‌های متعدد گوشی و کامپیوتر، شناخت ندارد.

 

درین نوشته‌ی علمی ما ابتدا، معنا برنامه‌نویسی را شرح می دهیم و پس‌ازآن راهکار‌هایی معمولی را به شما یادگرفتن خوا هیم بخشید تا بتوانید تعدادی گام مثبت در یادگیری این تخصص شیرین و درآمدزا بردارید.

برنامه‌نویسی چه میباشد؟

 

به‌همه دستوراتی که آدم به سیستم‌های کامپیوتری اعمال می‌نماید، برنامه گفته می گردد. طریق انتقال این دستورها از روش گویش‌های برنامه‌نویسی قابلیت و امکان‌پذیر میباشد. درنتیجه برنامه‌نویسی یک کار میباشد که در آن استفاده کننده، دستوراتی را از روش گویش‌های برنامه‌نویسی گوناگون، به کامپیوتر منتقل مینماید.

صحیح مثل آدم‌ها که با چند گویش گوناگون و متعدد با هم کلام مینمایند، کامپیوتر‌ها نیز به گویش‌های گوناگون برنامه‌نویسی مسلط می باشند. تعیین یک لهجه برنامه‌نویسی مختص برای اجرای دستورها استفاده کننده، به صورت دستورها مدنظر وی رابطه داراست.

برنامه‌نویس شخصی میباشد که خیر فقط به یک یا این که چندین لهجه برنامه‌نویسی مسلط میباشد، بلکه با مفاهیم کلی سیستم‌های کامپیوتری و دیگر لهجه‌های برنامه‌نویسی نیز شناخت داراست. این احاطه سبب می گردد که یک برنامه‌نویس بتواند، شایسته ترین ابزار در دسترس را برای اجرای عمل مد لحاظ خویش گزینش نماید.

ابزار‌های یک برنامه‌نویس، گویش‌های برنامه‌نویسی میباشند که در اکثر اوقات مورد ها، در کنار هم عمل میکنند و یک برنامه کامپیوتری جامع را ایجاد می کنند. برنامه‌هایی که در کلیه دستگاه‌های دیجیتال، از گزاره مواقعی که حتی به ذهن استفاده کننده نیز نمیرسد، به‌کاربرده می شوند.

علاوه بر همگی سیستم‌های امروزی مثل کامپیوترها، تلفن همراه، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های معمولی‌خیس مثل رادیو، خودرو، ماکروویو و حتی ماشین‌های خرقه‌شویی نیز از اشکال برنامه‌نویسی‌های یگانه درست شده‌اند.

درواقع در دنیای امروزی مدرن، ناممکن میباشد که در ۲۴ ساعت روز، با هیچ وسیله کامپیوتری روبرو نباشیم. این قضیه به‌این معنا میباشد که برنامه‌های کامپیوتری و برنامه‌نویسی به بخشی طلاق‌ناپذیر از معاش ما تبدیل‌گردیده‌اند.

 :: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 25 آبان 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


امنیت سایت خودتان را ارتقا دهید
قالب های مهیا وردپرس به خیال و خاطر داشتن کدهایی که در دسترس کلیه برنامه نویسان قرار دارا‌هستند، ممکن میباشد اضافه مبتلا هک شوند و راه و روش های نفوذ بیشتری داشته باشند.

طراحی سایت در مشهد

ولی پباده سازی قالب منحصر به فرد وردپرس، این مزیت را دارااست که قالب شما تماما منحصر میباشد و کدنویسی آن به وسیله هیچ برنامه نویس دیگری قابل مشاهده وجود ندارد و همین زمینه سبب ساز میگردد وب سایت شما امنیت بیشتری داشته باشد و کمتر در معرض خطر هک شدن قرار بگیرد.

همینطور شما می‌توانید با توصیه تجهیزات گوناگون ضد ربات و امنیتی متعدد روی قالب سایت خودتان، امنیت خیلی اضافه و ماهر تری برای تارنما خویش داشته باشید.


طراحی وب سون هاست
۷- دردسر کمتری داشته باشید
یکی مطرح ترین ایرادات صاحبان سایت های وردپرسی که از قالب های مهیا استعمال می نمایند، این میباشد که برای هر تغییر و تحول کوچکی بایستی دردسر متعددی را تحمل نمایند و در تجهیزات مختلفی که‌این قالب های فراهم دارا‌هستند زمان ها بگردند تا تغییر تحول موردنظرشان را انجام دهند که‌این قضیه برایشان دردسرهای متعددی را درپی داراست.

با پباده سازی قالب وردپرس ، شما میتوانید همه چیزهایی که می‌خواهید را در دسترس داشته باشید و تجهیزات مازاد را حذف نمایید تا در سریع ترین دوران ممکن، بتوانید تغییراتی که میخواهید را تولید نمایید و از اتلاف وقت پرهیز نمائید.

همینطور دردسر دیگری که موجود هست فعالیت با پلاگین های متفاوت وردپرس و آن‌گاه، به وجود داخل شدن خطاها تداخل و… میباشد که با پباده سازی قالب منحصربه‌فرد وردپرس، این خلل هم حل خواهد شد و دیگر نیازی به به کارگیری از پلاگین های گوناگون وجود ندارد.


ساخت سایت کمپانی چرخش ابزارشتاب
توده بندی
درین مطب با شما راجع به پباده سازی قالب منحصر به فرد وردپرس حرف کردیم و عارضه ها مختلفی که برای پباده سازی قالب منحصر به فرد وردپرس موجود است را بیان کردیم.

در صورتیکه قصد دارید برای تارنما خودتان قالب منحصر به فرد پباده سازی فرمائید، این نوشته‌ی‌علمی می‌تواند راهنمای شما باشد تا بدانید داشتن یک قالب منحصر به فرد چه مزایایی داراست و چه کمکی به رویش مارک و کسب و عمل اینترنتی شما می‌کند.

امید است از مطالعه این نوشته‌علمی لذت برده باشید و با به کار گیری از دلایلی که به شما گفتیم، شل خیس بتوانید تصمیم بگیرید که برای تارنما خودتان قالب منحصر به فرد پباده سازی فرمایید یا این که نه.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 9
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 آبان 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


۱۷- نصب پلاگین های پیشنهادی
ضد هرزنامه
متاسفانه یک کدام از اشتباهات وردپرس اخذ اسپم شدید روی وب سایت می‌باشد. برای خودداری از این ایراد دو پلاگین Akismet و Antispam Bee پیشنهاد میشود که معمولا پلاگین Akismet در میان یوزرها اهل ایران وردپرس دوستداران بیشتری دارااست.

طراحی سایت در مشهد

ابزار seo و تحلیل
دو‌مین گام مهم در نصب پلاگین های پیشنهادی وب سایت نصب افزونه های مرتبط با ارزیابی و seo وبسایت وردپرسی میباشد، به‌این خواسته سفارش میشود یک سری پلاگین تحت را باز نگری و هر یک که به نظرتان بهتر آمد را نصب نمائید، همت می‌کنیم پلاگین ها را به ترتیب حق تقدم معرفی کنیم :

پلاگین Yoast بهینه سازی

یکی شایسته ترین پلاگین های بهینه سازی وردپرس که دارنده ابزار seo بسیار ماهر بوده و بوسیله نسبتاً ۹۹% گروه های وردپرسی تحت عنوان پلاگین نخستین بهینه سازی شناخته می‌گردد.

پلاگین Google XML Sitemaps

در شرایطی‌که مایل به نصب پلاگین یوست بهینه سازی نیستید برای تثبیت نقشه وبسایت خویش و همچنین معرفی آن به موتورهای کاوش می‌توانید از پلاگین Google XML Sitemaps به کار گیری نمایید.

پلاگین Google Analytics

برای باز بینی آمار و محاسبه داده ها آماری تارنما خویش می‌توانید از افزونه Google Analytics به کار گیری نمایید. این پلاگین تارنما شمارا به گوگل آنالیتیک متصل کرده و از روش این ابزار توانا گوگل آمار و داده ها دقیقی از ترازو بازدید وب سایت و صفحه های تارنما در دست شما قرار می‌دهد.

کش وردپرس
یکی مهمترین مواقعی که بعداز نصب وردپرس در تارنما شما بایستی رعایت شود سئو سرعت وب سایت شماست که تاثیر بدون واسطه در بهینه سازی تارنما شما خواهد داشت.

برای اجرای هرچه بهتر سئو و بهبود سرعت وبسایت نیاز به پلاگین های مطلوب کش وردپرس دارید که در نوشته‌علمی معرفی شایسته ترین افزونه های کش وردپرس در قبل به‌این پلاگین ها اشاره کردیم.

امنیت و بک آپ
سیستم مدیر محتوای وردپرس یک سیستم بسیار امن میباشد، البته برای اینکه خیالتان شل باشد می‌توانید از پلاگین های کاربردی امنیت وردپرس برای ایمن سازی هرچه بیش تر آن به کار گیری فرمایید. همینطور در صورتی به هر دلیلی وب سایت شما حاد یا این که هک شد بهتر میباشد ورژن حمایت کننده از وب سایت خویش داشته باشید تا آن را به وضعیت تندرست با کمترین تغییرات بازگردانید.

پلاگین WordFence

پلاگین Wordfence از هک شدن وبسایت شما پرهیز کرده و از نفوذ malware ها به سایتتان خودداری می‌کند. یکی‌از خواص های این پلاگین نسخه برداری وبسایت شما و ارسال سریع هشدار به رئیس وبسایت در چهره مشاهده پوشه های مخرب میباشد.

به دو رخ بدون پول و مبلغی می‌توانید این پلاگین را تنظیم فرمایید.

پلاگین All In One WP Security
با به کارگیری از این پلاگین می‌توانید بخش یوزرها ، بخش ورود به وب سایت ، بخش نام نویسی ، دیتابیس ، پوشه های سیستمی مثل .htaccess و wp-config ، را به طور بدون نقص ایمن سازی کرده و همچنین امکان بک آپ و بازگردانی بک آپ تارنما را در چنگ شما قرار میدهد.

پلاگین WordPress Backup to Dropbox
یک کدام از پلاگین هایی که شاید خیلی به آن نیاز پیدا نمائید پلاگین WordPress Backup to Dropbox میباشد، با به کار گیری از این پلاگین میتوانید رسانه ها و دیتابیس وبسایت خویش را به طور عصر ای و روزگار بندی گردیده به امن ترین نقطه ی عالم ! یعنی دراپ جعبه خودتان در گوگل منتقل نمائید.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 14
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1398 | نظرات ()