نوشته شده توسط : علی پور

طراحی سایت در مشهد

Api یا این که رابط برنامه نویسی اپلیکیشن را با مثالی تعریف‌و‌تمجید کنیم. فرض نمائید که قصد دارید در وبسایت خویش یک معنی کننده متن قرار داده و به یوزرها خویش قابلیت استعمال از یک معنی کننده را بدهید. فکر کنید چقدر عصر لازم میباشد تا مترجمی که برنامه نویسی میکنید به اندازه معنی کننده گوگل ماهر شود. حال فرض نمایید وبسایت شما به هیچ عنوان وبسایت برنامه نویسی وجود ندارد و دلیلی هم برای اینکه بخواهید خودتان چنین مترجمی بنویسید ندارید. آیا بهتر وجود ندارد از ترجمه کننده گوگل در وبسایت خویش به کارگیری فرمائید. مطلقا این شیوه بسیار بی آلایش خیس از تایپ کردن یک معنی کننده میباشد. گوگل به شما قابلیت و امکان به کار گیری از معنی کننده خویش را می‌دهد. شما کافیست که API گوگل را در تارنما خویش بیش تر نمایید و براحتی از ترجمه کننده گوگل به کار گیری فرمایید.

API ها بشما اذن می‌دهند که از داده های یک اپلیکیشن در یک اپلیکیشن دیگر به کارگیری فرمایید. کاربرد Api در زمانی که قصد به کار گیری از اپلیکیشن های اندرویدی را داریم اضافه خویش را نشان می‌دهد. اکثر اوقات برنامه نویس ها اندروید از APi برای رابطه با یک وبسایت به کار گیری می نمایند.

 

Api چه چیزی است

 
API چه می‌باشد؟

Application Programming Interface به رابط برنامه نویسی اپلیکیشن و یا این که رابط کاربردی برنامه نویسی ترجمه شده‌است. در واقع API چندین کد میباشد. که قابلیت و امکان رابطه اپلیکیشن های گوناگون را میسر می‌کند. وقتی که از API کلام به در بین می‌آید. معمولا ارتباطی که فی مابین دو اپلیکیشن تولید می‌شود. بسیار بالاتر از کدهای مندرج به وسیله برنامه نویس میباشد. برای یک رابطه معمولا برنامه نویس از خصوصیات و کدهای سیستم استدلال و یا این که سیستم رئیس محتوا به کار گیری می نماید. در برخی وبسایت های اهل ایران از امکان اسکن و پیست شدن داده ها مثلا api مستعمل میباشد. که سوای امکان ویدئو پیروزی ویندوز سعی نخواهد داشت. در واقع برنامه نویس در هنگام تهیه و تنظیم امکان اسکن شدن داده ها برنامه خویش صرفا بایستی بداند قانون ها عمل با ویدیو موفقیت ویندوز چه می باشد و قابل انعطاف افزا مقصد هم فقط می بایست بتواند با ویدئو موفقیت ویندوز فعالیت نماید. در واقع یک اپلیکیشن واسط به قابل انعطاف افزارها قابلیت اسکن و پیست شدن اطلاعاتشان در دیگر قابل انعطاف افزارها را آماده می‌کند. در دنیای اینترنت نیز چنین میباشد. فرض نمائید. که قصد دارید از یک افزونه مختص در سایت خویش برای در دست گرفتن کامنت ها استعمال نمایید. این افزونه از یک api برای اتصال وبسایت مبدا خالق افزونه به وب سایت شما به کار گیری می‌کند. و این api از قابلیت و امکان جانور در اپلیکیشن مدیر محتوا برای ساخت کامنت استعمال کرده و با یاری این قابلیتها قابلیت مدیر کامنت ها را خواهد داشت.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 18 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور

سئوی آن-پیج (به انگلیسی on-page seo) یا سئوی داخلی، دربرگیرنده لیستی بلندبالا از کارهایی می باشد که باید صورت پذیرد. چندسال پیش سئوی آن-پیج، بیشتر تگ‌های متا، محتوای سئو شده و عناوین را در برمی گرفت. در صورتی‌که شما می خواهید بهینه سازی را در سال 2019 خیال بگیرید، مطالب مربوط به سئوی آن-پیج برایتان درگیر کننده خواهد بود. با ما یار و همدم باشید!
از زمانی که محتوا، عنوان ها و توضیحات انباشته از عبارات کلیدی، برای دستیابی به سکو بالا در جستجوی گوگل کافی بود، روزگار زیادی گذشته و الگوریتم‌های موتورهای جستجو مسیری طولانی را پیموده و روز آپدیت پیچیده طراحی سایت در مشهد
در صورتی بخواهید سئو را خیال و خاطر بگیرید نمی توانید در گذشته بمانید. یک از وسیع ترین پیشرفت‌های موتورهای جستجو، این است که آنان انسان ها و به بیان دیگر، تعامل کاربران را نیز به عنوان واحد سنجش در نظر می‌گیرند.
seo، انسان ها را به عنوان هدف در حیث می‌گیرد نه صرفا موتورهای جستجو را.
متا تگ ها (برچسب‌های متا)
متاتگ ها بخشی از کدهای HTML می‌باشند. آن ها محتوای تارنما‌ها را تعریف‌و‌تمجید می نمایند. مهم‌ترین آن ها، عنوان ها متا و توضیحات متا می‌باشند.

عناوین متا و توضیحات یاروهمدم شده با کلمات کلیدی، به صورت بی واسطه درجه شما را ذیل تاثیر قرار نمی‌دهند البته به عنوان ترازو روانی قدرتمندی، بر CTR و تعامل شما با کاربر اثرگذارند. به این ترتیب آن‌ها هنوز هم در سئو مهم می‌باشند.
این صحبتِ بلاگرهایی که میگویند تگ‌های عنوان و توضیحات متا به هیچ عنوان مهم نیستند، گیجتان نکند. ضمنا، به خاطر داشته باشید در شرایطی‌که که عناوین و توضیحات خودتان به اندازه کافی با سوال جستجو منطبق نداشته باشد، الگوریتم گوگل آنها‌را تغییر تحول میدهد تا ارتباطشان با سوال جستجو را بهتر نشان دهد.
ابزارها و افزونه‌های زیادی (مانند یوست در وردپرس) وجود دارا‌هستند که محتوای شما را به لحاظ کلمه و واژه کلیدی به کار رفته در عنوان متا، توضیحات متا، عناوین، تراکم کلمه ها کلیدی، ویژگی‌های Alt و … باز‌نگری می‌کنند.
پیشنهاد می کنیم این نوشته ی علمی رو از دست ندهید:
چطور در افزونه وردپرس Yoast سئو ریدایرکت 301 بسازیم؟
این ابزارها امکانات بسیار زیادی را ارائه میدهند البته به رنج می‌توانند الگوریتم متمرکز بر برهان انسانی را پیگیری کنند. براین اساس هنگامی که متاتگ ها را می‌سازید، اطمینان نتایج نمائید که هم بُعد فنی را در لحاظ گرفته اید و هم تجربه کاربر را.
باز بینی لیست سئوی آن-پیج
بیایید با چیزهایی ابتدا کنیم که شما میتوانید در وردپرس یا هر سیستم رئیس محتوای دیگری انجامش بدهید.
1-قبل از آن که آغاز به نوشتن کنید، جستجو فرمایید ببینید مردم چه چیزهایی را جستجو می نمایند.
آیا قصد دارید درباره موضوعی که افراد درباره‌اش جستجو مینمایند بنویسید؟ مطمئن هستید که نقطه لحاظ شما متفاوت و منحصر به فرد است؟ آیا می‌توانید ارزش افزوده جدیدی درین مسئله داشته باشید؟ آیا زمان بندی مناسبی دارید؟
پیشین از آن که نوشتن را ابتدا نمایید، سوالات مهم بسیاری وجود دارند که باید به آن ها بپردازید. چه محتوای شما یک وب لاگ پست باشد و چه کاغذ فرود یک فرآورده، فرقی نمی‌کند. راه‌های بسیار زیادی برای کشف پاسخ موجود هست. جستجوی کلمات کلیدی بخش اجتناب ناپذیر آن می باشد.


:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 3
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 8 اسفند 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


در مرحله اولیه پیرو شغل های اداری رفتید، جواز های لازم را گرفتید و در غایت نام رستوران را به تثبیت رساندید(مرحله گزینش دامنه)
اکنون زمانش رسیده که در یک خیابان (سرور)، فضایی برای رستوران اجاره نمائید (هاست) و در واقع تمام میز و صندلی‌ها، تجهزات آشپزی، مواد اول (داده ها وبسایت) را در آن قرار دهید.
به دنبال مخاطبان که به تدریج نام رستوران شما‌را شنیده‌اند، میتوانند با مراجعه به آدرستان به رستوران بیایند و بتوانید غذاهای لذیذتان را برایشان سرو نمائید.
می پندارم حال دستگیرتان گردیده باشد که هاست چه می‌باشد. پس وقتش میباشد که آن را به صورت فنی‌خیس باز‌نگری کنیم تا بتوانیم شایسته ترین هاست را برای سایتمان گزینش کنیم.

طراحی سایت در مشهد

آیا نمی شود به جای خرید هاست از کامپیوتر خودمان استعمال کنیم؟
خیالتان را شل کنم جواب قطعی \"نه\" میباشد! هنگامی شما هاست می خرید، در واقع یک اکانت کاربری به شما اختصاص داده میگردد. با اعتنا به هزینه‌ای که پرداخت کردید \"حجم دیسک و ویژگی ها خاصی\" از یک سرور را اجاره می کنید. شاید تصور کنید خب چه کاری میباشد! به هیچ عنوان هاست چه می‌باشد اینجانب از فضای کامپیوتر خودم استعمال می کنم و داده ها سایتم را وارد سیستم خودم میکنم.

این عمل عملا ممکن وجود ندارد. زیرا سرورها با کامپیوتر فردی بسیار متفاوتند. کامپیوترهای ما با مشقت بار‌افزارهای ضعیف‌خیس و وب محدود فعالیت می‌نمایند. البته سروری که هاست میزبانی ارائه میدهد بسیار حاذق، مالامال سرعت و با پهنای باند بالا میباشد. به علاوه برای اینکه سایتتان برای بازدیدکننده‌ها مدام در دسترس باشد، لازم میباشد که آن را 24 ساعته پر‌نور نگه دارید و به محض خاموش شدن سایتتان هم دیگر قابل اکران وجود ندارد!

خرید لایک اینستاگرام، استراتژی به سمت سرنگونی!مطلقا بخوانید: خرید لایک اینستاگرام، استراتژی به سمت سرنگونی!
یک عامل دیگر این میباشد که در کمپانی‌های هاستینگ، سرورها در فضاهایی منحصر ( اتاق‌های دیتاسنتر) مراقبت میگردند. درین اتاق‌ها تعداد متعددی سرور در قفسه‌ها با تاسیسات بدون نقص جای‌دارد. به طور 24 ساعته به برق و وب متصل می باشند و حتی تمهیدات جدا برق، زمین‌لرزه و حریق‌سوزی و ... درین فضاها در حیث گرفته شده‌است.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 10
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 15 دی 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


شرایط فعلی دیگر همۀ مردم، در‌پی این می‌باشند که کسب و کارشان را وارد فضای آنلاین نمایند، یا این که راهی برای کسب درآمد از وب پیدا نمایند و از روش وب سرمایه دار شوند! خب در درجۀ اولیه این اشخاص به چه چیزی نیاز دارا هستند؟ مشخص میباشد، یک سایت! نوشته‌علمی امروز پرتال، منحصربه‌فرد اشخاصی میباشد که گنجایش‌های دنیوی و غیر دنیوی فضای آنلاین را شعور کرده‌اند و در ادامه راهی برای درآمد طولانی تر می‌باشند.

طراحی سایت در مشهد

در واقع امروز می خواهم در خصوص یک کدام از طرق کسب درآمد آنلاین، یعنی ساخت سایت با شما کلام کنم. حوصله فرمایید، شتاب نکنید! خبر خوب این میباشد، که شما حتی در‌صورتی‌که علم برنامه‌نویسی و تخصص ساخت سایت هم نداشته باشید، با ابزاری که امروز به شما معرفی میکنم می توانید کمپانی طراحی وب سایت خودتان را داشته باشید و از این طرز کسب درآمد فرمائید. پس بیایید در خصوص درآمد ساخت سایت، بازار عمل ساخت وب سایت و آیندۀ آن در جمهوری اسلامی ایران کلام کنیم. آن‌گاه باز نگری کنیم که برای طراح وبسایت شدن، چه چیزهایی نیاز داریم.

بازار فعالیت ساخت سایت در کشور‌ایران چه‌طور میباشد؟


امروز،اضافه کسب و امور در حالا ورود به دنیای وب می باشند و خیلی‌ها در پی این میباشند که وب سایت یا این که دکان اینترنتی خودشان را فعال‌ساز‌ی نمایند. بدین ترتیب، می‌گردد اظهار کرد که بازار طراحی وب اینک داغِ داغ میباشد و در آینده نیز می‌قدرت به آن آرزو داشت. باورتان نمیشود؟

در حالتی‌که باورتان نمیشود خودتان با طریق تحقیق کلمه ها کلیدی ملاحظه کنید که کلماتی مثل طراحی وب، کمپانی ساخت سایت، ساخت وب سایت، طراحی سایت و ... چه جستجوی بالایی در وب دارا‌هستند! مثلا عبارت \"ساخت وب سایت\" 14800بار در ماه و عبارت کمپانی پباده سازی سایت1300 توشه در ماه کاوش می گردد. این آمار نشان‌دهندۀ این میباشد که تعداد اشخاصی که در‌پی فعال سازی وبسایت میباشند خیلی زیاد میباشد. به این ترتیب، هرکدام از این جستجوکننده‌ها، قادر است مشتری احتمالی شما باشد.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 دی 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


گام اولیه: نیازسنجی
پیشین از مبادرت به گشوده طراحی وب سایت ، می بایست جواب قانع کننده‌ای برای سوال پایین داشته باشد:

طراحی سایت در مشهد

آیا وب سایت اینجانب نیاز به گشوده پباده سازی داراست؟ در‌صورتی‌که جواب مثبت میباشد، چرا و به چه ادله؟

برای این که جواب صدق برای این سوال داشته باشید، می بایست نگاه ریشه‌ای به قضیه بیندازید. پیشین از هرچیز این واقعیت را بپذیرید که «این تو بمیری از آن تو بمیری ها وجود ندارد!»
در واقع گشوده طراحی وب طاقت فرسا خیس از آن چیزی میباشد که در ذهن تصور میکنید چرا‌که سئوی وبسایت، نام‌و‌نشان مارک و نیاز استفاده کننده را پایین تاثیر قرار می دهد. در حالتی‌که پاسخ دندان شکنی به سوال بالا داشتید، بسم الله بگویید و کلنگ گشوده پباده سازی را بزنید در غیر این چهره، معطل بمانید که جواب ریشه‌ای و قانع کننده‌ای برای این سوال پیدا نمائید.
درین مسیر، پاسخ های پایین میتوانند پاسخ های قانع کننده به اکانت بیایند ، به نوعی به نیازسنجی گشوده ساخت وب سایت یاری نمایند.

1- آیا وبسایت شما روایت سرای خیر و خوبی برای برندش وجود ندارد؟
تیم عمل های وب سایت شما، نام‌و‌نشان و هدف ها مارک را انتخاب می کند. البته آیا پباده سازی فعلی وبسایت، در انتقال این مفاهیم برنده بوده میباشد؟
در واقع در شرایطی‌که Brand Voice شما روند برد آمیزی نداشته میباشد، بهتر میباشد برای گشوده ساخت سایت تعلل نکنید. به‌دنبال زبانی باشید که نام‌و‌نشان مارک شما‌را سلیس خیس به گوش مخاطب برساند.

2- آیا مخاطبان در تارنما، به فیض دلخواه نمیرسند؟
برای کشف این مورد دو منش پیش رو دارید؛ یا این که خویش را جای مخاطب بگذارید و صادقانه تارنما خویش را آیتم انتقاد قرار دهید، یا این که فیدبک های ارسالی از جانب یوزرها را غنیمت شمرده و تحت عنوان سرنخ نگهداری فرمائید. سهولت دسترسی به قسمت های گوناگون، اثرگذار بودن محتواهای ارائه گردیده و شفافیت کافی از پاراگراف مواقعی میباشد که درین نگاه منتقدانه می بایست ذیل ذره در میان قرار بگیرد. یعنی «تجربه کاربری» وبسایت خویش را آیتم باز‌بینی قرار دهید. آیا زمانی استفاده کننده کاغذ متبوع شما‌را مطالعه کرد می‌تواند براحتی سایر نیازهای خویش را نیز در وب سایت شما رفع نماید. بنوعی چرخیدن استفاده کننده در وبسایت شما به سهولت ممکن شده‌است. چنانچه نه ، مسلما رفع این اختلال را در حق تقدم پباده سازی مجدد وب سایت خویش قرار دهید.

صرفا مولفه ای در گشوده پباده سازی سایت نقش کلیدی داراست، کسب رضایت استفاده کننده میباشد و لا‌به‌لا غیر!

3- آیا همگام با استانداردهای روز تکان نکرده اید ؟
خیر صرفا استانداردهای ساخت وب سایت بلکه تمام المان های مو جود در دنیای تکنولوژی بر محوریت مشتری مداری، به صورت دایم در اکنون تغییر و تحول اند. این تغییر و تحول با چنان شتابی پیش می‌رود که ممکن میباشد وبسایت شما در سال آینده تماما از جایگاه بیرون باشد!

ولی تغییر تحول ذوق یوزرها هم درین مورد بی تاثیر وجود ندارد!
یوزرها شما تنها وبسایت شمارا نمیبینند. بلکه استانداردهای روز پباده سازی ، ذوق مخاطبان را زیر تاثیر قرار داده و مخاطب در کسری از ثانیه وبسایت شمارا با سایتهایی که در ذهن دارااست مقایسه می‌کند

در صورتی‌که سایت شما کماکان مبنی بر پلتفرم های کهن در درحال حاضر عمل میباشد، هرچه سریع خیس برای گشوده پباده سازی آن مبادرت فرمایید به دلیل آن که خروج از گردونه رقابت در کمین شماست!:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 21
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 8 دی 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


یادگرفتن طراحی وب با HTML
با میشود سرویس همگی علاقمندان به مباحث آموزشی ساخت سایت ، زمان فراگیری HTML تارنما میزفا یک عصر جامع و در عین حالا بدون پول میباشد که به یادگرفتن HTML از مقدماتی تا توسعه یافته می‌پردازد . پس در صورتی‌که علاقمند به آموزش HTML این لهجه نماد گذاری دوست داستنی می باشید مجال را از دست ندهید و این زمان آموزشی را مطالعه فرمائید.

طراحی سایت در مشهد

پیشگفتار زمان فراگیری HTML
شاید بارها براتون پیش آمده که با دیدن یک وبسایت با پباده سازی مختص و خوشگل به وجد بیاید و دلتون بخواد که یک وب سایت فردی مطابق با ذوق خودتون پباده سازی نمایید در اون لحظه مطمئنا کنجکاو شدید که بدونید این وبسایت چجوری و با چه دانشی درست شده خب برای رفع این فضولی صرفا کافیه روی برگه ی تارنما گزینه نظرتون راست کلیک فرمائید و آنگاه آیتم‌ی View Page Source را تعیین نمایید حال شما با چند حروف و کاراکترهای لاتین مواجه خواهید شد که متن ها فارسی تارنما را در بر گرفتند ، کلیه این موادسازنده در کنار هم سبب تکوین این کاغذ وب سایت گردیده اند .


شاید اولش با دیدن این همگی کاراکتر و صحبت لاتین پاره ای سرگردان گردیده باشید اما جای هیچ سیرتکامل نگرانی وجود ندارد زیرا شما خیلی زود می‌تونید با تک تک این موادتشکیل دهنده و معنی ها و کاراییشون آشنا بشید ولی به شرط داشتن طاقت ، شکیبایی ، پشتکار و مهم خیس از کلیه اینا عشق و علاقه .

روی عشق تاکید بیشتری میکنم زیرا به حیث خودم عشق مهمترین مشوق برای یادگیری مباحث ساخت وب سایت است و تا عشق نباشه عملا تلاشی هم رخ نمی‌گیره ، شما با یادگیری قواعد و گویش های برنامه نویسی ذیل اینترنت می‌تونید در فضای اینترنت روی ورقه ی مرورگرتون نگارگری نمائید و بعد از آن به تک به تک موادسازنده نقاشیتون جون بدید و اونا رو به تکان دربیارید و سپس این اثر هنری را در معرض مشاهده کرد عموم قرار بدید و حتی از این شیوه کسب درآمد هم داشته باشید پس در حالتی که حس میکنید که علاقمند به یادگیری مباحث طراحی وب سایت میباشید یادگرفتن‌های ما رو اصلا از دست ندید زیرا این فراگیری‌ها نتایج تجربه‌ی ما دراین باره میباشد و به شما این ضمانتو میدیم که پکیج آموزشی ما برای شما دوستان عزیز موثر خواهد بود .:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 5
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 4 دی 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


گویش ویژوال C#.NET
پیشرفت ابزاهای برنامه نویسی و دستگاههای الکترونیکی (مثل تلفن های یار و همدم و PAD ها) ،خطاها و نیازمندیهای جدیدی را بوجود آوردند. جامعیت قطعات قابل انعطاف افزاری از زبانهای گوناگون، اثبات کرد که‌این دشواری و ایرادات نصب ، متداول بودند، چون ورژن های تازه قطعات مشترک، با قابل انعطاف افزارهای سابق ناسازگار بودند. بسط دهندگان پی بردند که به کاربردهای وبی نیاز دارا هستند که بتوانند از روش وب دستیابی شوند. به جهت آوازه دستگاههای الکترونیکی سیار، گسترش دهندگان اپلیکیشن پی بردند که خدمت گیرندگان آن‌ها لازم وجود ندارد کامپیوترهای رو میزی باشند. برای برآورده کردن این نیازها ، در سال 2000 میکروسافت لهجه برنامه نویسی #C را اعلان کرد. #C برای سکوی NET. آماده شد.

طراحی سایت در مشهد

♦ فناوری شی و معنا شی گرایی
هر چیزی که در دنیای حقیقی موجود است شی ء نامیده می گردد، مثل مردم، حیوان ها، گیاهان، اتومبیلها، هواپیماها، ساختمانهاف کامپیوترها و غیره. آدم بر طبق شی ها فکر می کند. تلفن ها، منزل ها، لامپ ارشاد، اجاق‌گاز های میکروفر، تنها بخشی از شی ها می باشند که در نزدیکی ما وجود دارا‌هستند. هر دسته شی ها چیزهای مشترکی دارا هستند. آن‌ها دارنده صفات میباشند و تمام آنان رفتارهایی از خویش نشان می‌دهند.

پباده سازی شی گرا (OOD) ، اپلیکیشن را مبنی بر واژه و کلمه هایی که اشخاص برای تعریف اشیای دنیای حقیقی وواقعی به کار گیری می‌نمایند، مدلسازی می کند. از امتیاز ارتباط ی کلاس یا این که مقام استعمال مینماید که در آن اشیایی از یک کلاس ، خصوصیت های یکسانی دارا هستند. OOD از امتیاز ارتباط ی وراثت نیز به کارگیری میکندکه در آن ، کلاس جدیدی از شی ها با خصوصیت های کلاسهای مو جود و اضافه کردن ویژگیهای نو ، تولید میگردند. شی ء ای از کلاس \"دانشجوها ارشد\" خصوصیت های کلاس کلی خیس \"دانشجو یان\" را داراست، البته خصوصیت های یگانه خودش را نیز دارااست.

پباده سازی شی گرا یک نحوه طبیعی و شهودی را برای مشاهده فرایند پباده سازی اپلیکیشن آماده میآورد. همینطور رابطه دربین اشیاء را مدلسازی مینماید. همان گونه که اشخاص برای همدیگر پیام میفرستند، شی ءها نیز از روش پیامها با یکدیگر ارتباظ برقرار مینمایند. OOD ، صفات و عملیات ها را در شی ها محصور می‌کند، یعنی عملیات ها و صفات شی ءها در غایت با هم گره می خورند. شی ها دارنده خواص نهفته سازی داده ها میباشند. معنایش این میباشد که اشیاء می‌دانند که چه‌طور از روش واسط های تمجید گردیده، با یکدیگر رابطه برقرار کنند، اما معمولا اجتزه ندارند که بدانند اشیای دیگر چه گونه پیاده سازی گردیده اند. یعنی ریزه کاری پیاده سازی اشیاء در درون آن ها نهفته شده‌است.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 7
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 2 دی 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


طراحی وب شرکتی دارنده اصول و قواعدی میباشد. مواقعی که بایستی در طراحی وب شرکتی رعایت شود و همینطور نکاتی که بعداز طراحی وب بایستی به آن اعتنا نمود؛ مطرح شده‌است.

طراحی سایت در مشهد

 

اینترنت ‌تارنما شرکتی را تحت عنوان اولی برداشت مشتری از کسب و فعالیت خویش بدانید. آیا بازدید راحتی از وبسایت داراست، و به وضوح تولیدها و سرویس ها کمپانی شما‌را اکران میدهد؟ در شرایطی‌که خیر، بازدید‌کنندگان عشق‌شان را از دست می دهند و وب سایت شما‌را رها میکنند، این دستور منجر میشود که وجود وبسایت به مشتریان شما بیشتر نمی نماید.

معرفی کمپانی از روش ساخت سایت شرکتی
از‌آن‌جا‌که برای جلب اعتنا مراجعین و نگه‌داشتن آنان در سایتتان تنها تعدادی ثانیه زمان دارید، مهم میباشد در لحضه‌ای که به ورقه منزل‌ی شما وارد میگردند؛ سفارش، قیمت و نیتتان برای آن‌ ها مشخص و معلوم باشد. پباده سازی بصری عالی، کارتن و عکس ‌های خوشگل مدام بر بهبود وب سایت اثرگذار میباشد، ولی پیام کسب و عمل خویش را نیز بایستی در لحاظ داشته باشید.
در طراحی وب شرکتی اقتدار ‌بیان گویش معمولی را دستکم نگیرید. «مثلا، کاغذ منزل‌ی فیسبوک را نگاه فرمائید؛ در لحظه‌ ی ورود شما، سرویس ها خویش را بسیار بدیهی مشخص و معلوم می‌نمایند. از آن جایی که او‌لین متنی که در برگه‌ی ورود میبینید اعلام می کند، فیسبوک به رابطه و اشتراک شما با اشخاص معاش خویش امداد مینماید، سوء تفاهم در درک جنس آن ها بسیار دشوار میباشد.»
بازاریابی چهت نیل به انگیزه
در صورتی چیزی را از صفر می‌سازید، قدم اولیه این میباشد که اطمینان نتایج نمائید که برای انجام پروژه اشخاص مطلوب را به فعالیت می گیرید. مهم‌خیس از کلیه، داشتن معماران داده ها و توسعه و گسترش‌ دهنده فنی در رأس فرآیند توسعه و گسترش خلق کننده حیاتی میباشد.
آن‌ ها خیر صرفا برای ارائه ایده ‌های مفهومی، بلکه به مراد ارائه تجربه‌ای خوشایند از جریان یوزرها، جهت‌یابی و بینش فنی به کاربرانتان نیز، به شما یاری میکنند. وب پر‌از اینترنت ‌وب سایت‌ های بد میباشد. اینترنت‌ وب سایت خویش را به یکی‌از قابل استعمال‌ ترین ‌ها تبدیل فرمایید، تا مخاطبان را جذب و ارتباط طولانی مدتی با مشتریان خویش داشته باشید.
سفارش میشود که بعد از ساخت وب سایت شرکتی ورقه‌ی‌ وب سایت شما بر روی کاربری آسوده و ساخت صفحاتی دارنده زمانه دانلود سریع تمرکز کند. و همینطور متن خوانا و سعی اشتراک «که به استفاده کننده اذن‌ی پست چیزی از وبسایت شما در تویتر یا این که فیسبوک را میدهد.» پیوست ‌ی یاری دهنده ‌ای میباشد.
seo و ساخت وب سایت شرکتی

درصورتی که تارنما شما برای موتور جست ‌و ‌جو‌ با صرفه ‌سازی نشده باشد، شما در واقع همگی احتمال ها بازدید حقیقی و واقعی یا این که واکنش اتفاقی با مارک خویش را حذف کرده‌اید. در حالتی‌که ایده‌ی شما نهایتا خط مش ‌حل تکنولوژی را هدایت نماید، استارت خیر میباشد، ولی می بایست از منطبق خوب آن با موتور های جست‌ و ‌جو‌ی‌ پیشرو از پاراگراف گوگل، یاهو و بینگ اطمینان نتیجه ها نمائید. دست‌کم از ایجاد نقشه تارنما، و تگ‌های تیتر، عنوان ها برگه اصلی و شرح تارنما مطلوب اطمینان نتایج فرمائید.
در شرایطی که دارایی شما اذن میدهد، بعداز طراحی وب سایت شرکتی ، از کمپانی بهینه سازی و یا این که یک مشاور برای باز بینی سریع تارنما خویش به کار گیری نمایید. مدام طریق ‌های باصرفه ‌سازی وجود دارا‌هستند، و شما می بایست پیرو طریق ‌های ارتقا مرتبه‌ی تارنما خویش باشید. به علاوه، در صورتیکه کمپانی تازه پایی می‌باشید، می بایست به خرید لینک و پیوند ‌های حامی مالی بنا شده در موتور های جست‌و‌جو‌‌ی دوستداشتنی تصور کنید(تبلیغات در گوگل). این نحوه خیر و خوبی برای جذب استفاده کننده از بیرون محدوده‌ میباشد.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


گونه های یابی
طرحی که می سازید احتمالا دارنده چندین از ایرادات یا این که اصطلاحا باگ ها میباشد. این باگ ها بازدارنده از اجرای صحیح برنامه شما میشوند. اما بایستی خاطرنشان کرد باگ چیزی وجود ندارد از افق بیاید باگ می‌تواند مرتبط با خطا تایپی، غلط تصمیمی و … باشد.

طراحی سایت در مشهد

شما تحت عنوان یک برنامه نویس، وظیفه دارید که‌این اشتباهات را شناسایی نمایید و آنان‌را برطرف نمائید. ولی بایستی بگوییم که انواع یابی خویش در مشاجره کامپیوتر دانش به حساب آورده می شود و اشخاصی کارشناس این عمل می باشند.


استارت برنامه نویسی با پایتون
اکنون که با یک‌سری اصطلاح معمولی و پر استفاده در دنیای برنامه نویسی آشنا شدید، دیگر نوبت آن میباشد که به دنیای پایتون هجرت کنیم و این لهجه شیرین را حافظه بگیریم. برای استارت فعالیت فضا پایتون را مطابق نصیب پیشین اجرا فرمائید.

یکی از از عرف های هر گویش برنامه نویسی طرز تایپ کردن و چاپ کردن یک متن معمولی میباشد. اکثر وقت ها در حالتی‌که چشم باشید این متن Hello World! میباشد. خب ما هم برای این عمل درین مسیر گمراه نمی شویم و همین منش را می‌رویم. برای چاپ متن معمولی در پایتون از واژه و کلمه کلیدی print استعمال نمائید. به متونی که در میان دو تا “کتیشن” قرار می‌گیرد اصطلاحا فن یا این که String میگویند. به نمونه زیر نگاه نمائید:


1
print \"Hello World!\"
پس از تایپ کردن این خط، کد را اجرا فرمایید و اکنون خروجی را ببینید. تهنیت می‌گوییم شما او‌لین برنامه پایتون خودتان را نوشتید !

مطالب دیگر : مقایسه ReactJS و AngularJS - باز نگری همه مزایا و معایب
پیرو قصد دارم شما‌را با گونه های داده و متغیرها آشنا کنم. هر لهجه برنامه نویسی برای در اختیار گرفتن مقادیر گوناگون از گونه داده مخصوصی به کار گیری مینماید، گونه داده بدین خواسته که هرمورد از مقادیر ما دارنده یک جور می‌باشند. مثلا هنگامی می نویسیم:


1
print \"Hello World\"
در واقع یک مقدار را ساخت کردیم، همان گونه که گفتم هر مقدار، یک نوعی هم دارااست، در‌این نمونه دسته مقدار ما حرفه یا این که String اسم دارااست. اشکال مختلفی از اطلاعات موجود هست، برای مثال جور داده ای عدد درست، جور عدد اعشاری و… .پی بردن معنا جور های داده ای بسیار مهم و ضروری می باشند، به این دلیل که شما می بایست گونه های داده ای را به خیر و خوبی بشناسید تا بتوانید عملیات گوناگون را روی داده انجام دهید، به نمونه تحت دقت فرمایید:


1
2
3
Print \"2+2\"

print 2+2
در فرمان اولیه زیرا عبارت ها در میان جفت کوتیشن قرار دارا هستند، بعد از جور داده ای فن میباشند و همان طور که می‌دانیم محاسبات ریاضی باطن حرفه ها تا اندازه بی مضمون‌ میباشد. ولی در امر دوم بدلیل آنکه کوتیشینی نیست پس مفسر جور داده ای این عملیات را عدد در لحاظ میگیرد و هنگامی که با مدل داده ای عدد سروکار داشته باشیم پس میتوانیم از محاسبات ریاضی استعمال کنیم.

تشخیص دسته داده ای در لهجه پایتون
خب، خیلی زمان ها پیش میاید که ما نمی تونیم گونه داده ای یک عبارت، متغیر و … را تشخیص دهیم، خب راه حل عمل چه است؟ راه حل فعالیت این میباشد که از تابع مرتبط با تشخیص دسته داده ای به کار گیری کنیم. به نمونه زیر دقت نمایید:


1
2
3
type (\"Arastoo\")

type (10)
در حالتی که این نمونه را اجرا نمائید خواهید روئت کرد که برای امر اولیه مقدار str رجوع داده گردیده که مخفف string یا این که به عبارتی حرفه میباشد و برای امر دوم مقدار int که نمایانگر عدد درست هستش رجوع و برگشت داده شده‌است.

اشکال داده ای گوناگون دیگری نیز موجود هست که ما در حین این نوشته‌ی‌علمی آموزشی با آنان آشنا خوا‌هیم شد.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 9
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 24 آذر 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : علی پور


معرفی و سکو بندی شایسته ترین گویش های برنامه نویسی 2019 برای یادگیری، با دقت به پیشرفت تکنولوژی بایستی با توجه صورت بپذیرد. درین نوشته‌ی علمی از وب سایت بادانش با اعتنا به تقاضای بازار عمل جمهوری اسلامی ایران، معیار حقوق و دستمزد برنامه نویس ها و باز نگری قابلیت و امکان های گویش های برنامه نویسی و … کمکتان می کنیم تا بتوانید در رابطه گزینش گویش برنامه نویسی برای استارت یادگیری بصورت آگاهانه تصمیم بگیرید؛ کدام گویش برنامه نویسی ارزشش را داراست که روزگار و عملکرد تان را برای کارشناس شدن در آن صرف نمائید تا تحت عنوان یک برنامه نویس برنده از آن درآمد فوق العاده کسب نمایید. این نوشته‌ی علمی، یک راهنمای بی نقص برای گزینش شایسته ترین لهجه برنامه نویسی و قرار به چنگ آوردن در مسیر ماهر برنامه نویسی در سال 2019 میباشد. شمارا به مطالعه آن دعوت میکنیم.

طراحی سایت در مشهد

 

نکته حائض اهمیت پیشین از تعیین شایسته ترین لهجه برنامه نویسی 2019 برای آغاز یادگیری
در حالتی که شما یک دانشجوی فن کامپیوتر میباشید و یا این که به دنیای برنامه نویسی عشق مند گردیده اید و می‌خواهید پا به دنیای برنامه نویسی بگذارید، او‌لین و ولی مهم‌ترین فاکتور برای تعیین یک گویش برنامه نویسی جهت یادگیری، مورد عمل گزینه عشق شماست. پس نخست با اعتنا به عشق و علاقه تان مشخص و معلوم فرمائید در کدام قضیه می‌خواهید برنامه نویسی فرمائید. برنامه نویسی گوشی اندروید، برنامه نویسی زیر اینترنت، برنامه نویسی قابل انعطاف افزارهای دسکتاپ، برنامه نویسی کانال، برنامه نویسی قابل انعطاف افزارهای سیستمی و … آری عشق شما مهم‌ترین فاکتور میباشد. بعد، بایستی معین کنیم که در قضیه کاری آیتم عشق شما، کدوم گویش های برنامه نویسی شایسته ترین و گزینه تقاضا بازار عمل می‌باشند.

در صورتیکه چیز متعددی از برنامه نویسی نمیدانید اما می خواهید آغاز به یادگیری نمایید، به هیچ وجه نگران نباشید ما در مقاله‌ها «چه طور برنامه نویسی را آغاز کنیم» و «یادگرفتن برنامه نویسی برای جدید امور به لهجه معمولی» کلیه چیز را به لهجه معمولی برای شما دوست عزیز توضیح داده ایم.

 

برای آن که تصمیم بگیریم کدام گویش برنامه نویسی برای بازار فعالیت و کسب درآمد مطلوب میباشد، بد وجود ندارد بدانیم برنامه نویس ها و توسعه و گسترش دهنده ها معمولا بدین چهار خصوصیت اضافه دقت مینمایند:

معیار دستمزد و درآمد
اشکال و تعداد زمان های شغلی
تقاضا و جهت گیری ها بازار عمل در آینده
راحت بودن در یادگیری و شادی بخش بودن فعالیت با آن

ما از منابع بسیار معتبری که سالانه آمارهای مربوط به برنامه نویسی را با توجه و جزئیات منتشر می‌کند برای باز نگری محبوبیت و درجه بندی لهجه های برنامه نویسی و پیش گویی آینده بازار فعالیت به کار گیری کردیم. همینطور منابع دارای اعتبار فارسی را نیز برای باز‌نگری حالت گویش برنامه نویسی در بازار فعالیت کشور‌ایران و ترازو دستمزد برنامه نویس ها آیتم آنالیز قرار دادیم.:: برچسب‌ها: طراحی سایت در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 آذر 1398 | نظرات ()